Silné prožitkové techniky na akci "Mužská energie II."



Silné prožitkové techniky na akci "Mužská energie II."



0%

Radek Karban Živé setkání: Mužská energie II.V rámci živé akce s názvem "Mužská energie II." se zaměříte na silné prožitkové techniky, které ve Vás probudí novou sílu a energii. Toto setkání pro Vás připravil Radek Karban. Pro koho je určena akce "Mužská energie II."Jak již název napovída, tento kurz je určen všem mužům, kteří chtějí naplno rozvinout své silné mužské stránky, osvobodit se od každodenního stresu a pocítit příliv energie. O akci "Mužská energie II."Na této akci se můžete těšit na silné a účinné techniky, které pracují s tělem, duchem a myslí a směřují k objevení Vašeho skutečného potenciálu a nové mužské síly. Konkrétně se na živém setkání zaměříte na:zvýšení mužské energie a prohloubení mužské polarity, relaxaci a uvolnění,nalezení životní vize a životního poslání,zvýšení testosteronu a mužského "drivu",zlepšení celkového zdraví a funkcí Vašeho těla, zesílení sexuální energie a prožívání aj. O autorovi akce "Mužská energie II."Tímto kurzem Vás provede kouč zvyšování sebevědomí Radek Karban. Procestoval mnoho zemí, učil se od nejlepších, studoval psychologii a lidské chování a nyní se s Vámi o toto vše podělí.  
3 990

Popis

Živé setkání: Mužská energie II.

V rámci živé akce s názvem "Mužská energie II." se zaměříte na silné prožitkové techniky, které ve Vás probudí novou sílu a energii. Toto setkání pro Vás připravil Radek Karban.

Pro koho je určena akce "Mužská energie II."

Jak již název napovída, tento kurz je určen všem mužům, kteří chtějí naplno rozvinout své silné mužské stránky, osvobodit se od každodenního stresu a pocítit příliv energie.

O akci "Mužská energie II."

Na této akci se můžete těšit na silné a účinné techniky, které pracují s tělem, duchem a myslí a směřují k objevení Vašeho skutečného potenciálu a nové mužské síly. Konkrétně se na živém setkání zaměříte na:

  • zvýšení mužské energie a prohloubení mužské polarity,
  • relaxaci a uvolnění,
  • nalezení životní vize a životního poslání,
  • zvýšení testosteronu a mužského "drivu",
  • zlepšení celkového zdraví a funkcí Vašeho těla,
  • zesílení sexuální energie a prožívání aj.

O autorovi akce "Mužská energie II."

Tímto kurzem Vás provede kouč zvyšování sebevědomí Radek Karban. Procestoval mnoho zemí, učil se od nejlepších, studoval psychologii a lidské chování a nyní se s Vámi o toto vše podělí.  

Podobné kurzy z kategorie

30 denní emailový koučink Štěstí na dosah

0.0%
Naučíte se žít životem, který bude naplněn štěstím.Dostanete ode mě 10 emailů …