Zaujměte ženu s pomocí kurzu "Majster řeči 2"Zaujměte ženu s pomocí kurzu "Majster řeči 2"0%

Michal Kopecký Video-kurz: Majster řeči 2V online programu s názvem "Majster řeči 2" se naučíte, jak zaujmout něžné pohlaví a získat jejich pozornost. Celým kurzem Vás provede Michal Kopecký, který svůj zájem směřuje na vztahy mezi mužem a ženou. Pro koho je určen kurz "Majster řeči 2"Tent kurz je určen všem mužům, kteří mají ostych či strach z oslovování žen a získat tak větší sebevědomí.O kurzu "Majster řeči 2"Jak již bylo řečeno, tento kurz se zaměřuje na to, jak zaujmout ženu, jak navázat první kontakt a vhodně reagovat při vzájemné komunikaci. Díky ztrátě ostychu budete více sami sebou a postavíte tím také pevné základy Vašemu sebevědomí. V kurzu "Majster řeči 2" na Vás čeká více než 50 hodnotných videí, které jsou plné praktických ukázek, příběhů a příkladů. Délka kurzu je dva měsíce ve formě, videí, audio či myšlenkových map.O autorovi online programu "Majster řeči 2"Tento kurz pro Vás připravil Michal Kopecký, odborník v oblasti mezilidských vztahů. Michal je zakladatelem nejpopulárnějšího blogu o vztazích a balení opačného pohlaví. Na svém kontě má již řadu povedených a oblíbených kurzů.
397 EUR

Popis

Video-kurz: Majster řeči 2

V online programu s názvem "Majster řeči 2" se naučíte, jak zaujmout něžné pohlaví a získat jejich pozornost. Celým kurzem Vás provede Michal Kopecký, který svůj zájem směřuje na vztahy mezi mužem a ženou.

Pro koho je určen kurz "Majster řeči 2"

Tent kurz je určen všem mužům, kteří mají ostych či strach z oslovování žen a získat tak větší sebevědomí.

O kurzu "Majster řeči 2"

Jak již bylo řečeno, tento kurz se zaměřuje na to, jak zaujmout ženu, jak navázat první kontakt a vhodně reagovat při vzájemné komunikaci. Díky ztrátě ostychu budete více sami sebou a postavíte tím také pevné základy Vašemu sebevědomí.

V kurzu "Majster řeči 2" na Vás čeká více než 50 hodnotných videí, které jsou plné praktických ukázek, příběhů a příkladů. Délka kurzu je dva měsíce ve formě, videí, audio či myšlenkových map.

O autorovi online programu "Majster řeči 2"

Tento kurz pro Vás připravil Michal Kopecký, odborník v oblasti mezilidských vztahů. Michal je zakladatelem nejpopulárnějšího blogu o vztazích a balení opačného pohlaví. Na svém kontě má již řadu povedených a oblíbených kurzů.

Podobné kurzy z kategorie

Tvůrce osudu

0.0%
Věříte že osud je daný? Zkuste ten svůj změnit dle vlastní vůle.

Komfortní zóna: konečná stanice, vystupte

0.0%
Strach je pro lidi přirozený, ale jeho nadměrné množství by nemělo člověku …

Ebook: Bohatá žena - múdrá žena

0.0%
Ebook s titulem "Bohatá žena - múdrá žena" pochází od autorky Stanislavy …