Webinář Dragana Vujoviče "Intuice v praxi"Webinář Dragana Vujoviče "Intuice v praxi"0%

Dragan Vujovič Webinař: Intuice v praxiZáznam webináře na téma "Intuice v praxi" pro Vás připravil známý odborník na mentální mysl Dragan Vujovič. Bude se zde hovořit o důležitosti intuice v životě i podnikání. Pro koho je webinář "Intuice v praxi" určenTento záznam online vysílání je pro všechny, které zajímá téma intuice a chtějí se o něm z praktického hlediska více dozvědětO webináři "Intuice v praxi"Jak již bylo zmíněno, tento webinář se zábývá tématem intuice a jejím významu v každodenním běžném životě i v podnikatelské sféře. Intuici máme všichni, lze snadno a efektivně trénovat, abychom její signály lépe rozpoznali či porozuměli. Tento webinář Vám téma intuice více odhalí. O autorovi webináře "Intuice v praxi"Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.
Zdarma

Popis

Webinař: Intuice v praxi

Záznam webináře na téma "Intuice v praxi" pro Vás připravil známý odborník na mentální mysl Dragan Vujovič. Bude se zde hovořit o důležitosti intuice v životě i podnikání.

Pro koho je webinář "Intuice v praxi" určen

Tento záznam online vysílání je pro všechny, které zajímá téma intuice a chtějí se o něm z praktického hlediska více dozvědět

O webináři "Intuice v praxi"

Jak již bylo zmíněno, tento webinář se zábývá tématem intuice a jejím významu v každodenním běžném životě i v podnikatelské sféře. Intuici máme všichni, lze snadno a efektivně trénovat, abychom její signály lépe rozpoznali či porozuměli. Tento webinář Vám téma intuice více odhalí.

O autorovi webináře "Intuice v praxi"

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.

Podobné kurzy z kategorie

Kniha o výchově dětí a vzájemného porozumění "(Ne)Gramotný…

0.0%
Ebook: (Ne)Gramotný rodič. V ebooku s titulem "(Ne)Gramotný rodič" se dozvíte, …

Nový čínský rok ovce

0.0%
Na živém setkání se budou probírat témata jako např. jaký bude rok dřevěné …

Objev své sebevědomí

0.0%
Petra Harazímová a Daniela Jelínková připravily video-kurz s titulem "Objev …