Principy NLP na živé akci "Tajemství programování mysli"Principy NLP na živé akci "Tajemství programování mysli"0%

Peter Sasín Živé setkání: Tajemství programování mysliTato akce se ponese v duchu NLP (neurolingvistické programování) a odhalíte zde principy programování mysli, o kterých nemá mnoho lidí ani tušení. Na akci s názvem "Tajemství programování mysli" se můžete těšit na uznávaného odborníka v této oblasti Petera Sasína. Pro koho je určena akce "Tajemství programování mysli"Tento seminář je vhodný pro ty z Vás, kteří chtějípoznat způsob, jak ovlivnit svou mysl,navázat přímý kontakt s Vaším podvědomím,objevit techniky z modelu NLP,poznat a využívat Vaše vnitřní zdroje či Váš dosavadní život posunout o významný krok vpřed. O semináři "Tajemství programování mysli"Na akci, která se uskuteční dne 19.9.2015 od 10 hod. v Brně, se dozvíte, jak funguje Vaše mysl a naučíte se ovládat řeč Vašeho podvědomí. Na celodenní akci "Tajemství programování mysli" Vás čeká velice intenzivní trénink, v rámci kterého objevítetajemství rychlých změn,účinné techniky z modelu NLP,jak se zbavit pocitu strachu rychle, trvale a obnovit tak Vaši emoční svobodu,jak komunikovat s Vaší podvědomou myslí,revoluční R.E.C.-Systém (soubor technik, které slouží k okamžitému spuštění potřebných emocí),jak se zbavit nechtěných myšlenek, traumat aj.O autorovi semináře "Tajemství programování mysli"Peter je odborník v oblasti Neuro Lingvistického programování (NLP), řeči těla a hypnózy. Je také tvůrcem jednoho z nejtvrdších rétorických výcviků v podmínkách českého a slovenského prostředí. Peterova přítomnost také nesmí chybět na významných mezinárodních konferencích a firemních akcích či v podobě článků v manažerských a vzdělávacích periodikách "The Vision", "GoodWill" či "Zisk". Peter je dále znám prostřednictvím knižního bestselleru "Triumf".
2 470

Popis

Živé setkání: Tajemství programování mysli

Tato akce se ponese v duchu NLP (neurolingvistické programování) a odhalíte zde principy programování mysli, o kterých nemá mnoho lidí ani tušení. Na akci s názvem "Tajemství programování mysli" se můžete těšit na uznávaného odborníka v této oblasti Petera Sasína.

Pro koho je určena akce "Tajemství programování mysli"

Tento seminář je vhodný pro ty z Vás, kteří chtějí

 • poznat způsob, jak ovlivnit svou mysl,
 • navázat přímý kontakt s Vaším podvědomím,
 • objevit techniky z modelu NLP,
 • poznat a využívat Vaše vnitřní zdroje či
 • Váš dosavadní život posunout o významný krok vpřed.

O semináři "Tajemství programování mysli"

Na akci, která se uskuteční dne 19.9.2015 od 10 hod. v Brně, se dozvíte, jak funguje Vaše mysl a naučíte se ovládat řeč Vašeho podvědomí. Na celodenní akci "Tajemství programování mysli" Vás čeká velice intenzivní trénink, v rámci kterého objevíte

 • tajemství rychlých změn,
 • účinné techniky z modelu NLP,
 • jak se zbavit pocitu strachu rychle, trvale a obnovit tak Vaši emoční svobodu,
 • jak komunikovat s Vaší podvědomou myslí,
 • revoluční R.E.C.-Systém (soubor technik, které slouží k okamžitému spuštění potřebných emocí),
 • jak se zbavit nechtěných myšlenek, traumat aj.

O autorovi semináře "Tajemství programování mysli"

Peter je odborník v oblasti Neuro Lingvistického programování (NLP), řeči těla a hypnózy. Je také tvůrcem jednoho z nejtvrdších rétorických výcviků v podmínkách českého a slovenského prostředí. Peterova přítomnost také nesmí chybět na významných mezinárodních konferencích a firemních akcích či v podobě článků v manažerských a vzdělávacích periodikách "The Vision", "GoodWill" či "Zisk". Peter je dále znám prostřednictvím knižního bestselleru "Triumf".

Podobné kurzy z kategorie

Video-kurz: Zákony atraktivity

0.0%
Video-kurz s názvem "Zákony atraktivity" od odborníka na mezilidské vztahy …

Boží koučink

0.0%
Využívejte své vnitřní zdroje a potenciál na 100 %. Pokud chcete být v životě …