Ebook Dany-Sofie Šlancarové "7 návyků efektivní Cyklické ženy"Ebook Dany-Sofie Šlancarové "7 návyků efektivní Cyklické ženy"0%

Dana-Sofie Šlancarová Ebook: 7 návyků efektivní Cyklické ženyTitul s názvem "7 návyků efektivní Cyklické ženy" Vám poskytne zcela nový pohled na ženskou efektivitu. Naleznete ženskou cykličnost a následně jí otevřete dveře do Vašeho života. Pro koho je určena kniha "7 návyků efektivní Cyklické ženy"Tato kniha je určena především všem ženám, ale i mužské části populace pomůže nahlédnout do tajuplného světa ženy a její křehké duše.O čem je titul "7 návyků efektivní Cyklické ženy"Tato kniha Vám vyvrátí základní mýty, jak by měla fungovat správná a výkonná žena, a popisuje sedm základních principů cyklické ženy, která hyří dostatečným množstvím energie a dobré nálady. Tento titul pojednává o těchto stěžejních principechcyklická žena si dovoluje odpočívat,cyklická žena jede na cyklické vlně,cyklická žena dobře ví, že méně je vždy více,cyklická žena spolupracuje se svým vnitřním mužem,cyklická žena využívá svůj cyklus jako efektivní koučovací nástroj,cyklická žena má čistou hlavu,cyklická žena přijímá své temné stránky. O autorce ebooku Daně-Sofii ŠlancarovéTuto elektronickou knihu se zaměřením na ženskou cykličnost pro Vás připravila Dana-Sofie Šlancarová. Po několika letech strávených jako překladatelka, korektorka, fotografka a novinářka na volné noze založila firmu a nakladatelství Osule a projekt Cyklická žena. Dana se velice zajímá o oblast cykličnosti a vědomého života, jejich principy uznává, uplatňuje ve svém životě a také je předává Vám v podobě různých ebooků či živých setkání. Ve firmách učí cyklický time management a pořádá a koučuje "menstruační večírky", které představují oblíbené večerní workshopy určené ženám i mužům.
349

Popis

Ebook: 7 návyků efektivní Cyklické ženy

Titul s názvem "7 návyků efektivní Cyklické ženy" Vám poskytne zcela nový pohled na ženskou efektivitu. Naleznete ženskou cykličnost a následně jí otevřete dveře do Vašeho života.

Pro koho je určena kniha "7 návyků efektivní Cyklické ženy"

Tato kniha je určena především všem ženám, ale i mužské části populace pomůže nahlédnout do tajuplného světa ženy a její křehké duše.

O čem je titul "7 návyků efektivní Cyklické ženy"

Tato kniha Vám vyvrátí základní mýty, jak by měla fungovat správná a výkonná žena, a popisuje sedm základních principů cyklické ženy, která hyří dostatečným množstvím energie a dobré nálady. Tento titul pojednává o těchto stěžejních principech

  1. cyklická žena si dovoluje odpočívat,
  2. cyklická žena jede na cyklické vlně,
  3. cyklická žena dobře ví, že méně je vždy více,
  4. cyklická žena spolupracuje se svým vnitřním mužem,
  5. cyklická žena využívá svůj cyklus jako efektivní koučovací nástroj,
  6. cyklická žena má čistou hlavu,
  7. cyklická žena přijímá své temné stránky.

O autorce ebooku Daně-Sofii Šlancarové

Tuto elektronickou knihu se zaměřením na ženskou cykličnost pro Vás připravila Dana-Sofie Šlancarová. Po několika letech strávených jako překladatelka, korektorka, fotografka a novinářka na volné noze založila firmu a nakladatelství Osule a projekt Cyklická žena. Dana se velice zajímá o oblast cykličnosti a vědomého života, jejich principy uznává, uplatňuje ve svém životě a také je předává Vám v podobě různých ebooků či živých setkání. Ve firmách učí cyklický time management a pořádá a koučuje "menstruační večírky", které představují oblíbené večerní workshopy určené ženám i mužům.

Podobné kurzy z kategorie

Léčebné metody na semináři “The Reconnection a Rekonektivní…

0.0%
The Reconnection a Rekonektivní léčení. Koncem května se v Praze uskuteční …

Klub Andyho Winsona

0.0%
Pokud máte pocit, že se Vám nic nedaří či na Vás v poslední době doléhají …

Principy NLP na živé akci "Tajemství programování mysli"

0.0%
Živé setkání: Tajemství programování mysli. Tato akce se ponese v duchu NLP …