Webinář Aleše Kaliny "Jak nebýt otrokem životních jistot"Webinář Aleše Kaliny "Jak nebýt otrokem životních jistot"0%

Aleš Kalina Webinář: Jak nebýt otrokem životních jistotAleš Kalina společně s Denisou Jeřábkovou a Hankou Čermákovou pro Vás připravili online živé vysílání na zajímavé téma "Jak nebýt otrokem životních jistot", v rámci kterého více odkryjete téma životních jistot a nejistot. Webinář se uskuteční dne 8.9.2015 od 20:15 hod. Pro koho je určen webinář "Jak nebýt otrokem životních jistot"Tento webinář je určen pro všechny, kteří chtějí změnit svůj dosavadní postoj k životním jistotám a vykročit novým směrem ke zdravé nejistotě.O online vysílání "jak nebýt otrokem životních jistot"Mnoho z nás hledá v životě jistoty a přitom mnohdy právě jistoty představují hlavní blokátory lidského rozvoje. Přitom vykročení do neznáma a opuštění dosavadních životních jistot znamená učinění prvních kroků pro nové zážitky a poznatky, na které se jen tak nezapomíná. Na chystaném webináři rozkryjete například tato témataco je jistota a k čemu je potřebná,v čem je naopak jistota nebezpečná,proč a odkud si jistotu vytváříme,co nám přináší tíživé nutkání potřeby životní jistoty,jak správně uchopit jistotu a mít dobrý pocit,umění říct slovo "nevadí", zkusím to jinak,jistota jako víra v sebe sama,jak jít za Vašemi sny a přáními.Kdo Vás provede webinářemModerátorka Denisa Jeřábková vyzpovídá Hanku Čermákovou, která je certifikovanou koučkou metody Emočních rovnic Aleše Kaliny. Zabývá se oblastmi, jako jsou nelehke životní situace, problémy ve vztazích, deprese, pocity strachu a potřeby jistoty. Mimo to je Hanka manželkou a matkou dvou dětí, jež musela učinit nelehký a intenzivní boj s postojem ke svým vlastním jistotám.
Za email

Popis

Webinář: Jak nebýt otrokem životních jistot

Aleš Kalina společně s Denisou Jeřábkovou a Hankou Čermákovou pro Vás připravili online živé vysílání na zajímavé téma "Jak nebýt otrokem životních jistot", v rámci kterého více odkryjete téma životních jistot a nejistot. Webinář se uskuteční dne 8.9.2015 od 20:15 hod.

Pro koho je určen webinář "Jak nebýt otrokem životních jistot"

Tento webinář je určen pro všechny, kteří chtějí změnit svůj dosavadní postoj k životním jistotám a vykročit novým směrem ke zdravé nejistotě.

O online vysílání "jak nebýt otrokem životních jistot"

Mnoho z nás hledá v životě jistoty a přitom mnohdy právě jistoty představují hlavní blokátory lidského rozvoje. Přitom vykročení do neznáma a opuštění dosavadních životních jistot znamená učinění prvních kroků pro nové zážitky a poznatky, na které se jen tak nezapomíná. Na chystaném webináři rozkryjete například tato témata

  • co je jistota a k čemu je potřebná,
  • v čem je naopak jistota nebezpečná,
  • proč a odkud si jistotu vytváříme,
  • co nám přináší tíživé nutkání potřeby životní jistoty,
  • jak správně uchopit jistotu a mít dobrý pocit,
  • umění říct slovo "nevadí", zkusím to jinak,
  • jistota jako víra v sebe sama,
  • jak jít za Vašemi sny a přáními.

Kdo Vás provede webinářem

Moderátorka Denisa Jeřábková vyzpovídá Hanku Čermákovou, která je certifikovanou koučkou metody Emočních rovnic Aleše Kaliny. Zabývá se oblastmi, jako jsou nelehke životní situace, problémy ve vztazích, deprese, pocity strachu a potřeby jistoty. Mimo to je Hanka manželkou a matkou dvou dětí, jež musela učinit nelehký a intenzivní boj s postojem ke svým vlastním jistotám.

Podobné kurzy z kategorie

40.denní online kurz: "BUĎ ŠŤASTNÁ NEJEN DO PLAVEK"

0.0%
Toužíte hubnout či hubnete, cvičíte a pořád nejste spokojeny s tím, jak Vaše …

Kniha o výchově dětí a vzájemného porozumění "(Ne)Gramotný…

0.0%
Ebook: (Ne)Gramotný rodič. V ebooku s titulem "(Ne)Gramotný rodič" se dozvíte, …

Získejte silné charisma díky webináři "Magické prvky…

0.0%
Webinář: Magické prvky charisma. Podívejte se na záznam velice inspirativního …