DVD o víně a vinařství "Ako sa rodí víno"DVD o víně a vinařství "Ako sa rodí víno"100%

Marian Hlavačka DVD: Ako sa rodí vínoJste-li milovníkem vína, ale nemáte potřebné znalosti, vše můžete změnit s DVD "Ako sa rodí víno", který představuje předprodej populárního vinařského e-learningového kurzu "Vinárska Akadémia". Tento kurz pro Vás připravil Marian Hlavačka. Pro koho je určeno DVD "Ako sa rodí víno"Jak již bylo zmíněno, tento kurz zajisté potěší všechny milovníky vína. Poskytne Vám potřebné informace a rozšíří okruh Vašich znalostí. O DVD "Ako sa rodí víno"Výroba kvalitního vína je velice náročná a je mnohdy označována za skutečné umění. Tento kurz se orientuje na šest velkých témat, které představují klíčovou oblast vinařstvítradiční výroba vína,moderní vinařství,technologie výroby vína,výroba šumivých vín, tradiční výroba sudů,vliv materiálu na víno.Každou z těchto šesti oblastí Vás provede odborník v dané problematice. Celé DVD "Ako sa rodí víno" je ve slovenském jazyce. Kdo Vás provede DVDMarian Hlavačka je zkušený odborník v oblasti vinařství a spolu s jeho dobrými přáteli pro Vás vytvořil toto DVD. Dále se tedy v kurzu "Ako sa rodí víno" můžete těšit na Braňa Bahnu, Erika Brunovského, Michala Faluše, Vladimíra Mrvu a další. Hlavním posláním je propagace, marketing a podpora prodeje kvalitních slovenských jakostních a přívlastkových vín.
10 EUR

Popis

DVD: Ako sa rodí víno

Jste-li milovníkem vína, ale nemáte potřebné znalosti, vše můžete změnit s DVD "Ako sa rodí víno", který představuje předprodej populárního vinařského e-learningového kurzu "Vinárska Akadémia". Tento kurz pro Vás připravil Marian Hlavačka.

Pro koho je určeno DVD "Ako sa rodí víno"

Jak již bylo zmíněno, tento kurz zajisté potěší všechny milovníky vína. Poskytne Vám potřebné informace a rozšíří okruh Vašich znalostí.

O DVD "Ako sa rodí víno"

Výroba kvalitního vína je velice náročná a je mnohdy označována za skutečné umění. Tento kurz se orientuje na šest velkých témat, které představují klíčovou oblast vinařství

  • tradiční výroba vína,
  • moderní vinařství,
  • technologie výroby vína,
  • výroba šumivých vín,
  • tradiční výroba sudů,
  • vliv materiálu na víno.

Každou z těchto šesti oblastí Vás provede odborník v dané problematice. Celé DVD "Ako sa rodí víno" je ve slovenském jazyce.

Kdo Vás provede DVD

Marian Hlavačka je zkušený odborník v oblasti vinařství a spolu s jeho dobrými přáteli pro Vás vytvořil toto DVD. Dále se tedy v kurzu "Ako sa rodí víno" můžete těšit na Braňa Bahnu, Erika Brunovského, Michala Faluše, Vladimíra Mrvu a další. Hlavním posláním je propagace, marketing a podpora prodeje kvalitních slovenských jakostních a přívlastkových vín.

Podobné kurzy z kategorie

Odhalení

0.0%
Svatá trojka - přirozenost, intuice a zdravý rozum, spojení těchto tří faktorů …

Nastartuj se

0.0%
Nastartujte se a zbourejte nebo překonejte překážky, které vám brání v rozletu.

Auto s koly

0.0%
Vtipný průvodce pro začínájící motoristy.