Posuňte vnitřní hranice s "Firewalkingem - chůze po žhavém uhlí"Posuňte vnitřní hranice s "Firewalkingem - chůze po žhavém uhlí"0%

Jiří Vokáč Čmolík Živé setkání: Firewalking - Chůze po žhavém uhlíUž po několikáte pro Vás transformátor Jiří Vokáč Čmolík přichystal akci "Firewalking - Chůze po žhavém uhlí", v rámci které "spálíte" Vaše strachy a posunete Vaše osobní hranice o další významný krok. V nejzazších termínech se akce koná 12.9.2015 v Brně a 13.9.2015 v Praze. Pro koho je určena akce "Firewalking - Chůze po žhavém uhlí"Tato transformační akce je pro všechny, kteří chtějí překonat svůj strach či obavy a získat tak dostatečné sebevědomí a sílu pro strasti každodenního života. O akci "Firewalking - Chůze po žhavém uhlí"Na této akci se prakticky seznámíte s metodou Firewalking, která představuje transformační metodu, v rámci které jsou přesahovány hranice toho, co považujeme za možné. Pokud dokážeme přejít přes žhavé uhlíky dosahující teploty cca 500° Celsia zcela bez újmy, naučíme se čelit dalším životním výzvám a zkušenosti spojené s vítězstvím, tak aplikovat v reálném životě. Klíčem úspěchu ve Firewalkingu je stav mysli, v rámci kterého je mozek naprogramován na úspěch a je tak započat proces vnitřní integrace. V konečném výsledku není důležité, zda po rozžhavených uhlících přejdeme či nikoli, podstatný je pocit, který si z celé transformační metody odnášíme a schopnost posouvat své osobní hranice o krok dál.   O autorovi akce "Firewalking - Chůze po žhavém uhlí"Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.
1 900

Popis

Živé setkání: Firewalking - Chůze po žhavém uhlí

Už po několikáte pro Vás transformátor Jiří Vokáč Čmolík přichystal akci "Firewalking - Chůze po žhavém uhlí", v rámci které "spálíte" Vaše strachy a posunete Vaše osobní hranice o další významný krok. V nejzazších termínech se akce koná 12.9.2015 v Brně a 13.9.2015 v Praze.

Pro koho je určena akce "Firewalking - Chůze po žhavém uhlí"

Tato transformační akce je pro všechny, kteří chtějí překonat svůj strach či obavy a získat tak dostatečné sebevědomí a sílu pro strasti každodenního života.

O akci "Firewalking - Chůze po žhavém uhlí"

Na této akci se prakticky seznámíte s metodou Firewalking, která představuje transformační metodu, v rámci které jsou přesahovány hranice toho, co považujeme za možné. Pokud dokážeme přejít přes žhavé uhlíky dosahující teploty cca 500° Celsia zcela bez újmy, naučíme se čelit dalším životním výzvám a zkušenosti spojené s vítězstvím, tak aplikovat v reálném životě. Klíčem úspěchu ve Firewalkingu je stav mysli, v rámci kterého je mozek naprogramován na úspěch a je tak započat proces vnitřní integrace. V konečném výsledku není důležité, zda po rozžhavených uhlících přejdeme či nikoli, podstatný je pocit, který si z celé transformační metody odnášíme a schopnost posouvat své osobní hranice o krok dál.  

O autorovi akce "Firewalking - Chůze po žhavém uhlí"

Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Podobné kurzy z kategorie