Transformace s Jiřím Vokáčem Čmolíkem "Neurorestart Emoce live"Transformace s Jiřím Vokáčem Čmolíkem "Neurorestart Emoce live"0%

Jiří Vokáč Čmolík Živé setkání: Neurorestart Emoce liveV Praze dne 19.9.2015 od 10 hod. se uskuteční akce s názvem "Neurorestart Emoce live" Jiřího Vokáče Čmolíka, známého transformátora osobního rozvoje. Hlavním tématem celé živé akce jsou emoce a jejich neopomenutelná role ve všem, co nás obklopuje. Pro koho je akce "Neurorestart Emoce live" určenaToto živé setkání je pro všechny, které zajímá téma emocí a chtěli by do něj hlouběji nahlédnout, naučit se s nimi pracovat či léčit emoce spojené s negativními zážitky.O akci "Neurorestart Emoce live" Během této osmi-hodinové akce získáte vliv nad svými emocemi. Emoce představují jednu z nejdůležitějších částí běžného života. Pomáhají nám pamatovat si příjemné zážítky, ale zároveň nám brání zapomenout ty méně příjemné, které nás poté brzdí a vyvolávají v nás psychické bloky a strachy. Celou akcí Vás bude provázet Jiří Vokáč Čmolík a psychoterapeutka Monika Urbanová. Konkrétně Vás na živé akci čeká tento obsahzjistíte, jakým způsobem emoce ovlivňují vše, co je kolem nás,objevíte tajemství jednoduchých technik sloužících k léčení emocí,na vlastní kůži vyzkoušíte Epigen terapii činaleznete vlastní a unikátní emoční kód úspěchu. O autorech emoční akceJiří Vokáč Čmolík se řadí ke světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.Monika Urbanová je psychoterapeutka a autorka Epigen terapie, se kterou se na této akci blíže seznámíte. Ve své práci vychází především ze zkušeností a praxe s jednotlivými klienty.
2 600

Popis

Živé setkání: Neurorestart Emoce live

V Praze dne 19.9.2015 od 10 hod. se uskuteční akce s názvem "Neurorestart Emoce live" Jiřího Vokáče Čmolíka, známého transformátora osobního rozvoje. Hlavním tématem celé živé akce jsou emoce a jejich neopomenutelná role ve všem, co nás obklopuje.

Pro koho je akce "Neurorestart Emoce live" určena

Toto živé setkání je pro všechny, které zajímá téma emocí a chtěli by do něj hlouběji nahlédnout, naučit se s nimi pracovat či léčit emoce spojené s negativními zážitky.

O akci "Neurorestart Emoce live"

Během této osmi-hodinové akce získáte vliv nad svými emocemi. Emoce představují jednu z nejdůležitějších částí běžného života. Pomáhají nám pamatovat si příjemné zážítky, ale zároveň nám brání zapomenout ty méně příjemné, které nás poté brzdí a vyvolávají v nás psychické bloky a strachy. Celou akcí Vás bude provázet Jiří Vokáč Čmolík a psychoterapeutka Monika Urbanová. Konkrétně Vás na živé akci čeká tento obsah

  • zjistíte, jakým způsobem emoce ovlivňují vše, co je kolem nás,
  • objevíte tajemství jednoduchých technik sloužících k léčení emocí,
  • na vlastní kůži vyzkoušíte Epigen terapii či
  • naleznete vlastní a unikátní emoční kód úspěchu.

O autorech emoční akce

Jiří Vokáč Čmolík se řadí ke světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Monika Urbanová je psychoterapeutka a autorka Epigen terapie, se kterou se na této akci blíže seznámíte. Ve své práci vychází především ze zkušeností a praxe s jednotlivými klienty.

Podobné kurzy z kategorie

Rychlý průnik do osobního rozvoje s titulem “Rychlovka“

0.0%
Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje. Kniha s titulem "Rychlovka …

Základy vybudování silného sebevědomí v kurzu "Síla…

0.0%
Video-kurz: Síla sebevědomí. V kurzu "Síla sebevědomí" si osvojíte krok po …

Emoční rovnice

0.0%
Online vzdělávací kurz Vás seznámí s metodou emočních rovnic. Jedná se …