Naučte se pracovat s Vašimi penězi "Neurorestart peníze live"Naučte se pracovat s Vašimi penězi "Neurorestart peníze live"0%

Jiří Vokáč Čmolík Živé setkání: Neurorestart peníze liveV neděli 20.9.2015 od 10 hod. v Orea Hotelu Pyramida v Praze se uskuteční živá akce s názvem "Neurorestart peníze live" známého transformátora Jiřího Vokáče Čmolíka. Seminář se orientuje na tématiku peněz a pomůže Vám pochopit Vás vztah k penězům.Pro koho je určena akce "Neurorestart peníze live"Tato živá akce zajisté potěší všechny, kteří chtějí zapracovat na svém vztahu k financím a doposud nemají otázku peněz vyřešenou či před nimi stále utíkají. O akci "Neurorestart peníze live"Jak již bylo zmíněno, hlavním tématem semináře budou peníze. Čeká Vás nezapomenutelná zážitková akce, která Vám pomůže lépe pochopit Váš dosavadní vztah k penězům a otevře Vám tak dveře ke zlepšení Vaší finanční situace. Setkáte se tedy s energií penězi v tváří v tvář. O autorovi živé akceJiří Vokáč Čmolík se řadí ke světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.
2 600

Popis

Živé setkání: Neurorestart peníze live

V neděli 20.9.2015 od 10 hod. v Orea Hotelu Pyramida v Praze se uskuteční živá akce s názvem "Neurorestart peníze live" známého transformátora Jiřího Vokáče Čmolíka. Seminář se orientuje na tématiku peněz a pomůže Vám pochopit Vás vztah k penězům.

Pro koho je určena akce "Neurorestart peníze live"

Tato živá akce zajisté potěší všechny, kteří chtějí zapracovat na svém vztahu k financím a doposud nemají otázku peněz vyřešenou či před nimi stále utíkají.

O akci "Neurorestart peníze live"

Jak již bylo zmíněno, hlavním tématem semináře budou peníze. Čeká Vás nezapomenutelná zážitková akce, která Vám pomůže lépe pochopit Váš dosavadní vztah k penězům a otevře Vám tak dveře ke zlepšení Vaší finanční situace. Setkáte se tedy s energií penězi v tváří v tvář.

O autorovi živé akce

Jiří Vokáč Čmolík se řadí ke světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Podobné kurzy z kategorie

Životní průlom 2015

0.0%
Zažijte průlom ve svém dosavadním životě. Radek Karban a David Kocna, experti …

Nezapomenutelná paměť

0.0%
Víte proč lidé zapomínají? Chcete s tímto neduhem skoncovat a vytrénovat svou …