Odborná kniha "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič"Odborná kniha "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič"0%

Lucie Königová Kniha: (Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodičOdborná a praktická kniha s názvem "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič" učí dospělé, jak být dobrými rodiči. Kniha Vám pomůže rozpoznat časté rodičovské omyly a poskytne Vám vodítko, jak se stát skvělým rodičem pro své ratolesti. Titul pochází z dílny matky a mentorky Lucie Königové.Pro koho je určena kniha "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič"Tato kniha je určena všem současným či budoucím rodičům, kteří se chtějí stát těmi nejlepšími rodiči, být vzorem pro své děti a vytvořit jim dostatečné podmínky pro maximální a přirozený rozvoj dětského potenciálu.O titulu "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič"Tato kniha představuje v podmínkách České republiky první odbornou a praktickou knihu, která není o výchově dětí, ale učí dospělé být dobrými rodiči. Neleznete zde bohaté informace, principy, metody a techniky, které Vám pomohou k vybudování spokojeného rodinného života, v rámci kterého máte vřelý vztah k sobě, krásný partnerský vtah a pečujete a rozvíjíte rodinné hnízdo. Co Vám titul přineselepší vztah k sobě, drahé polovičce, dětem i prarodičům,postupy z osobní praxe i z koučinkového křesla,konkrétní příběhy sloužící k inspiraci,návod, jak dát Vaši osobu na první místo a sladit všechny své role,účinné tipy pro rozvoj vztahu s partnerem a dětmi,efektivní způsob, jak se zbavit nefunkčních a mnohdy zděděných vzorců chování,řadu nových nápadů na společné aktivity i fungování v domácnosti či komunikaci v rodině.Bonusy ke knizenahrávka v podobě mp3 pro denní duševní hygienu,tipy, jak pěstovat partnerský vztah,praktické nástroje pro rodinný management,rodinný rozvrh na celý týden aformulář sloužící pro rodinnou poradu.O autorce knihy "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič"Autorkou této hodnotné knihy je Lucie Königová, koučka, mentorka partnerských vztahů a především máma dvou dospívajících dětí. Při své práci se velmi často setkává s klienty, kteří si nesou následky výchovy jejich rodiči, a proto se především Lucie zaměřuje na řešení příčin, což směřuje k vychově šťastných a sebevědomých dětí. Pomáhá tedy mnoha rodičům ke spokojenému a zdravému rodičovství.
425

Popis

Kniha: (Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič

Odborná a praktická kniha s názvem "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič" učí dospělé, jak být dobrými rodiči. Kniha Vám pomůže rozpoznat časté rodičovské omyly a poskytne Vám vodítko, jak se stát skvělým rodičem pro své ratolesti. Titul pochází z dílny matky a mentorky Lucie Königové.

Pro koho je určena kniha "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič"

Tato kniha je určena všem současným či budoucím rodičům, kteří se chtějí stát těmi nejlepšími rodiči, být vzorem pro své děti a vytvořit jim dostatečné podmínky pro maximální a přirozený rozvoj dětského potenciálu.

O titulu "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič"

Tato kniha představuje v podmínkách České republiky první odbornou a praktickou knihu, která není o výchově dětí, ale učí dospělé být dobrými rodiči. Neleznete zde bohaté informace, principy, metody a techniky, které Vám pomohou k vybudování spokojeného rodinného života, v rámci kterého máte vřelý vztah k sobě, krásný partnerský vtah a pečujete a rozvíjíte rodinné hnízdo.

Co Vám titul přinese

 • lepší vztah k sobě, drahé polovičce, dětem i prarodičům,
 • postupy z osobní praxe i z koučinkového křesla,
 • konkrétní příběhy sloužící k inspiraci,
 • návod, jak dát Vaši osobu na první místo a sladit všechny své role,
 • účinné tipy pro rozvoj vztahu s partnerem a dětmi,
 • efektivní způsob, jak se zbavit nefunkčních a mnohdy zděděných vzorců chování,
 • řadu nových nápadů na společné aktivity i fungování v domácnosti či komunikaci v rodině.

Bonusy ke knize

 • nahrávka v podobě mp3 pro denní duševní hygienu,
 • tipy, jak pěstovat partnerský vztah,
 • praktické nástroje pro rodinný management,
 • rodinný rozvrh na celý týden a
 • formulář sloužící pro rodinnou poradu.

O autorce knihy "(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič"