Webinář "Řešení problému přichází s vnitřním klidem"Webinář "Řešení problému přichází s vnitřním klidem"0%

Dragan Vujovič Webinář: Řešení problému přichází s vnitřním klidemVe čtvrtek 10.9.2015 od 20 hod. se uskuteční online živé vysílání na téma "Řešení problému přichází s vnitřním klidem", ve kterém si budete povídat na téma, jak zvládat každodenní stresové situace. Tento webinář pro Vás připravil známý odborník pohybující se v oblast mentální mysli Dragan Vujovič. Pro koho je webinář "Řešení problému přichází s vnitřním klidem" určenJen stěží bychom mezi námi nalezli někoho, kdo čas od času nepodléhne stresu či hektickému životu současné doby. Tento webinář je určen všem, kteří chtějí naleznout cestu, jak dané napjaté situace zvládat. O online vysílání Dragana VujovičeJak již bylo zmíněno, v rámci připravovaného čtvrtečního webináře si budete povídat na téma zvládání stresových situací pomocí dosažení vnitřního klidu. Velmi často zvládnutí náročného či hektického běhu života přichází právě se zklidněním a relaxací, jak toho dosáhnout či jak si tento pocit navodit a mnohem víc, zjístíte právě ve zmíněném webináři Dragana Vujoviče.O autorovi webináře "Řešení problému přichází s vnitřním klidem"Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.
Zdarma

Popis

Webinář: Řešení problému přichází s vnitřním klidem

Ve čtvrtek 10.9.2015 od 20 hod. se uskuteční online živé vysílání na téma "Řešení problému přichází s vnitřním klidem", ve kterém si budete povídat na téma, jak zvládat každodenní stresové situace. Tento webinář pro Vás připravil známý odborník pohybující se v oblast mentální mysli Dragan Vujovič.

Pro koho je webinář "Řešení problému přichází s vnitřním klidem" určen

Jen stěží bychom mezi námi nalezli někoho, kdo čas od času nepodléhne stresu či hektickému životu současné doby. Tento webinář je určen všem, kteří chtějí naleznout cestu, jak dané napjaté situace zvládat.

O online vysílání Dragana Vujoviče

Jak již bylo zmíněno, v rámci připravovaného čtvrtečního webináře si budete povídat na téma zvládání stresových situací pomocí dosažení vnitřního klidu. Velmi často zvládnutí náročného či hektického běhu života přichází právě se zklidněním a relaxací, jak toho dosáhnout či jak si tento pocit navodit a mnohem víc, zjístíte právě ve zmíněném webináři Dragana Vujoviče.

O autorovi webináře "Řešení problému přichází s vnitřním klidem"

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.

Podobné kurzy z kategorie

Sebeláska pro ženu

0.0%
Meditace Vás např. naučí uvolnit a načerpat energii, regenerovat fyzický a …

8 klíčů k vaší duši

0.0%
Víte jak nosit to, co vašemu tělu i duši sluší? Pokud chcete, aby z vás zářila …

Pozitivní afirmace

0.0%
Pozitivně laděná slova a myšlenky vám při opakování mohou změnit život k …