Inspirativní video trénink zdarma "Makač vs Boháč"Inspirativní video trénink zdarma "Makač vs Boháč"0%

Andy Winson Video trenink: Makač vs BoháčZnámý slovenský motivátor a mentor osobního rozvoje Andy Winson pro Vás připravil bezplatný video trénink s názvem "Makač vs Boháč". V této sérii videí se zaměřuje na tři základní stavební kamene bohatství a přiblížení se tak finanční svobodě.Pro koho je kurz "Makač vs Bohač"Tento kurz je určen pro všechny, kteří chtějí udělat důležitý krok ve svém životě a přestat tak žít od výplaty k výplatě.O kurzu "Makač vs Bohač"V sérii videí obdržíte praxí ověřený návod, jak přestat počítat peníze a začít bohatnout s tím, čím v současné době disponujete. Čekají Vás celkem tři názorná a motivační videa, ve kterých postupně odhalíte strategie, které používají bohatí lídé po celém světe. Jednotlivá videa budou zvěřejňovány postupně. Andy v uvedeném tréninku na dané skutečnosti nahlíží z pohledu "makače", tak i "bohače". Konkrétně Vás čekají tato videamysli, které je v současné době k dispozici,konaj, zveřejněno od 14.9.2015 azbohatni, zveřejněno od 17.9.2015.O autorovi kurzuAndy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.
Za email

Popis

Video trenink: Makač vs Boháč

Známý slovenský motivátor a mentor osobního rozvoje Andy Winson pro Vás připravil bezplatný video trénink s názvem "Makač vs Boháč". V této sérii videí se zaměřuje na tři základní stavební kamene bohatství a přiblížení se tak finanční svobodě.

Pro koho je kurz "Makač vs Bohač"

Tento kurz je určen pro všechny, kteří chtějí udělat důležitý krok ve svém životě a přestat tak žít od výplaty k výplatě.

O kurzu "Makač vs Bohač"

V sérii videí obdržíte praxí ověřený návod, jak přestat počítat peníze a začít bohatnout s tím, čím v současné době disponujete. Čekají Vás celkem tři názorná a motivační videa, ve kterých postupně odhalíte strategie, které používají bohatí lídé po celém světe. Jednotlivá videa budou zvěřejňovány postupně. Andy v uvedeném tréninku na dané skutečnosti nahlíží z pohledu "makače", tak i "bohače". Konkrétně Vás čekají tato videa

  • mysli, které je v současné době k dispozici,
  • konaj, zveřejněno od 14.9.2015 a
  • zbohatni, zveřejněno od 17.9.2015.

O autorovi kurzu

Andy Winson je odborníkem v oblasti osobnostního rozvoje a dosahování unikátních výsledků. O své bohaté znalosti a zkušenosti se dělí již více než 18 let. Andy je držitel mnoha ocení a certifikátů v oblasti psychologie, psychoterapeutického výcviku, NLP (neurolingvistické programování), rétoriky a mohli bychom dále pokračovat.

Podobné kurzy z kategorie

Intenzivní kurz sebehypnózy (11.4.2015)

0.0%
Hypnóza - pro někoho strašák, pro jiného účinná metoda na efektivní sebezměnu …

Ebook: 52 kroků ke změně

0.0%
Toto není typická kniha osobního rozvoje, ale kniha plných zajimavých …

Profil osobnosti (pro muže)

0.0%
Zjisti svůj jedinečný profil osobnosti v online testu (pro muže) s podrobným …