Webinář Petera Sasína "3 kroky k emoční svobodě"Webinář Petera Sasína "3 kroky k emoční svobodě"0%

Peter Sasín Webinář: 3 kroky k emoční svoboděV neděli 13.9.2015 od 20:30 hod. se uskuteční webinář na zajímavé téma "3 kroky k emoční svobodě", v rámci kterého se více zaměříte na Vaše podvědomí. Celým online živým vysíláním Vás bude provázet zkušený slovenský kouč a znalec v oblasti řeči lidského těla Peter Sasín.Pro koho je webinář "3 kroky k emoční svobodě" určenTento webinář v živém vysílání přivítá rád všechny, kteří chtějí pochopit své podvědomí či se s ním naučit lépe komunikovat. Zároveň zde také odkryjete téma strachu. O online vysílání Petera SasínaCelý webinář se ponese v duchu emoční svobody a témat, které s ní úzce souvisejí. Pocit vnitřní svobody je nevyčerpatelným zdrojem motivace k růstu. K emocím také neodmyslitelně patří pocit strachu, na připravovaném webináři Vám Peter pomůže odhalit jeho strukturu a nastartovat tak bleskové změny. Konkrétně se na webináři bude hovořit o těchto tématechjaký programovací jazyk používá Vaše podvědomí,jak se naučit efektivně komunikovat s Vaší myslí,boj se svými strachy a jejich odhalení,jak s radostí realizovat věci, které přinášejí výsledky, ale doposud jsme se do nich museli nutit čijak naleznout rychlou cestu k zdravému sebevědomí.O autorovi webináře Peterovi SasínoviPeter je odborník v oblasti Neuro Lingvistického programování (NLP), řeči těla a hypnózy. Je také tvůrcem jednoho z nejtvrdších rétorických výcviků v podmínkách českého a slovenského prostředí. Peterova přítomnost také nesmí chybět na významných mezinárodních konferencích a firemních akcích či v podobě článků v manažerských a vzdělávacích periodikách "The Vision", "GoodWill" či "Zisk". Peter je dále znám prostřednictvím knižního bestselleru "Triumf".
Za email

Popis

Webinář: 3 kroky k emoční svobodě

V neděli 13.9.2015 od 20:30 hod. se uskuteční webinář na zajímavé téma "3 kroky k emoční svobodě", v rámci kterého se více zaměříte na Vaše podvědomí. Celým online živým vysíláním Vás bude provázet zkušený slovenský kouč a znalec v oblasti řeči lidského těla Peter Sasín.

Pro koho je webinář "3 kroky k emoční svobodě" určen

Tento webinář v živém vysílání přivítá rád všechny, kteří chtějí pochopit své podvědomí či se s ním naučit lépe komunikovat. Zároveň zde také odkryjete téma strachu.

O online vysílání Petera Sasína

Celý webinář se ponese v duchu emoční svobody a témat, které s ní úzce souvisejí. Pocit vnitřní svobody je nevyčerpatelným zdrojem motivace k růstu. K emocím také neodmyslitelně patří pocit strachu, na připravovaném webináři Vám Peter pomůže odhalit jeho strukturu a nastartovat tak bleskové změny. Konkrétně se na webináři bude hovořit o těchto tématech

  • jaký programovací jazyk používá Vaše podvědomí,
  • jak se naučit efektivně komunikovat s Vaší myslí,
  • boj se svými strachy a jejich odhalení,
  • jak s radostí realizovat věci, které přinášejí výsledky, ale doposud jsme se do nich museli nutit či
  • jak naleznout rychlou cestu k zdravému sebevědomí.

O autorovi webináře Peterovi Sasínovi

Peter je odborník v oblasti Neuro Lingvistického programování (NLP), řeči těla a hypnózy. Je také tvůrcem jednoho z nejtvrdších rétorických výcviků v podmínkách českého a slovenského prostředí. Peterova přítomnost také nesmí chybět na významných mezinárodních konferencích a firemních akcích či v podobě článků v manažerských a vzdělávacích periodikách "The Vision", "GoodWill" či "Zisk". Peter je dále znám prostřednictvím knižního bestselleru "Triumf".

Podobné kurzy z kategorie

Transformační zážitek na semináři "Doživotní hojnost -…

0.0%
Živé setkání: Doživotní hojnost - sebeláska. Již po šesté se uskuteční seminář …

Objevte a naplňte své vlastní sny

0.0%
Ebook slouží jako průvodce realizací vašich snů. Pokud jste vždy o něčem jen …

Živé setkání: Sedm Bohyní

0.0%
Čtyřdenním prožitkovým intenzivním kurzem pro ženy s názvem "Sedm Bohyní" Vás …