Inspirující konference osobního rozvoje "Nejlepší školící mozky"Inspirující konference osobního rozvoje "Nejlepší školící mozky"0%

Ivo Toman Živé setkání: Nejlepší školící mozkyVe čtvrtek 1.10.2015 od 10:00 hod. se v brněnském SONO Centru uskuteční konference na téma "Nejlepší školící mozky" pod vedením Ivo Tomana. Můžete se těšit na zajímavé řečníky z České republiky a Slovenska a jejich témata, která Vás posunou o krok dál k dosažení úspěchu. Místo suché teorie uslyšíte zkušenosti a praktické návody těch, kteří ve svém oboru opravdu něco dokázali.Pro koho je určena konference "Nejlepší školící mozky"Připravovaná akce je pro všechny, kteří jsou nespokojení se svým současným životem a chtějí učinit notné kroky pro jeho změnu. Tato konference je tedy pro všechny, kteří chtějí uspět. Program říjnové akceV rámci konference "Nejlepší školící mozky" můžete očekávat zajímavá témata, která Vás posunou dále v osobním rozvoji. Jednotlivá témata proberete do hloubky a jelikož z této akce nebude pořizován videozáznam, řečníci Vám prozradí i to, co by na kameru neřekli. Můžete se těšit na celkem šet zkušených řečníkůPetera Urbance na téma "Zvedněte zadek, rozum se přidá!,Petera Krištofoviče, známého slovenského podnikatele a motivátora,Ladislava Špačka na téma "Největší faux pas manažera",Katarínu Kovalčíkovou a její téma "Rečníctvo ako osobný rozvoj. Zážitkovo.",Petra Ludwiga a jeho "Konec prokrastinace" aIvo Tomana na téma "Osobní rozvoj podle Iva Tomana".O pořadateli a řečníkovi konferenceTuto akci pro Vás připravil Ivo Toman, autor 10 bestsellerů v oblasti osobního rozvoje. Ivo je uznávaným školitelem osobního rozvoje, motivace a marketinových profesionálů. Ivo se tématům osobního rozvoje věnuje již řadu let, v nichž se především zaměřuje na netradiční metody jednotlivců, aplikovanou psychologii a marketing. Jeho hlavním cílem je pomáhat lidem s velkou vnitřní motivací k tomu, aby dosáhli ještě většího úspěchu.
5 990

Popis

Živé setkání: Nejlepší školící mozky

Ve čtvrtek 1.10.2015 od 10:00 hod. se v brněnském SONO Centru uskuteční konference na téma "Nejlepší školící mozky" pod vedením Ivo Tomana. Můžete se těšit na zajímavé řečníky z České republiky a Slovenska a jejich témata, která Vás posunou o krok dál k dosažení úspěchu. Místo suché teorie uslyšíte zkušenosti a praktické návody těch, kteří ve svém oboru opravdu něco dokázali.

Pro koho je určena konference "Nejlepší školící mozky"

Připravovaná akce je pro všechny, kteří jsou nespokojení se svým současným životem a chtějí učinit notné kroky pro jeho změnu. Tato konference je tedy pro všechny, kteří chtějí uspět.

Program říjnové akce

V rámci konference "Nejlepší školící mozky" můžete očekávat zajímavá témata, která Vás posunou dále v osobním rozvoji. Jednotlivá témata proberete do hloubky a jelikož z této akce nebude pořizován videozáznam, řečníci Vám prozradí i to, co by na kameru neřekli. Můžete se těšit na celkem šet zkušených řečníků

  • Petera Urbance na téma "Zvedněte zadek, rozum se přidá!,
  • Petera Krištofoviče, známého slovenského podnikatele a motivátora,
  • Ladislava Špačka na téma "Největší faux pas manažera",
  • Katarínu Kovalčíkovou a její téma "Rečníctvo ako osobný rozvoj. Zážitkovo.",
  • Petra Ludwiga a jeho "Konec prokrastinace" a
  • Ivo Tomana na téma "Osobní rozvoj podle Iva Tomana".

O pořadateli a řečníkovi konference

Tuto akci pro Vás připravil Ivo Toman, autor 10 bestsellerů v oblasti osobního rozvoje. Ivo je uznávaným školitelem osobního rozvoje, motivace a marketinových profesionálů. Ivo se tématům osobního rozvoje věnuje již řadu let, v nichž se především zaměřuje na netradiční metody jednotlivců, aplikovanou psychologii a marketing. Jeho hlavním cílem je pomáhat lidem s velkou vnitřní motivací k tomu, aby dosáhli ještě většího úspěchu.

Podobné kurzy z kategorie

Emoční kompetence a Enneagram

0.0%
Zkušená koučka a lektorka Jitka Šimková pro Vás připravila video-kurz s názvem …

Poraz školu

0.0%
Školství je stále ještě poměrně zastaralé. Chcete vědět jak přežít školu a …

Radovat se je láska

0.0%
Miluška a Ivan Matoušovi pro Vás připravili video kurz s názvem "Radovat se je …