Webinář "Motivace, která zvýší Váš výkon - natrvalo"Webinář "Motivace, která zvýší Váš výkon - natrvalo"0%

Peter Urbanec Webinař: Motivace, která zvýší Váš výkon - natrvaloV neděli 27.9.2015 od 20:00 hod. se uskuteční online vysilání na téma "Motivace, která zvýší Váš výkon - natrvalo", v rámci kterého se zaměříte na své myšlenky, sebevědomí či zručnost. Celým přímým přenosem Vás bude provázet odborník na osobní rozvoj Peter Urbanec. Pro koho je webinář určen?Tento webinář zajisté potěší všechny, kteří mají zájem o osobnostní rozvoj. Po absolvování tohoto živého vysílání odejdete s novou energií a chutí do života. O online vysílání "Motivace, která zvýší Váš výkon - natrvalo"Jak již bylo řečeno, v průběhu vysílání se společně s Peterem Urbancem zaměříte na oblast osobního rozvoje. Konkrétně se budete bavit o těchto základních tématechmyšlenky, které Vás dovedou k vítěznému postoji, sebevědomí, které Vás dovede ke kýženému úspěchu,zručnosti, s jejíž pomocí dosáhnete rychleji svých vysněných cílů,vnitřní klid a harmonie či radost z každého dne Vašeho života. O autorovi webináře Peterovi UrbancoviPeter Urbanec se řadí mezi úspěšné motivátory, kouče osobního rozvoje a obchodníky v podmínkách českého a slovenského prostředí, ale jeho kvality a aktivity překračují dokonce i tyto hranice. Školil např. v Asii, USA či v Africe. Peter se zaměřuje především na osobnostní růst a zvyšování výkonu jedinců. Velkým pozitivem Petera Urbance je jeho optimistický přístup k lidem, dokáže je přivést k zamyšlení nad sebou samými, následně je nakopnout a probudit v nich skrytou vnitřní sílu.
Za email

Popis

Webinař: Motivace, která zvýší Váš výkon - natrvalo

V neděli 27.9.2015 od 20:00 hod. se uskuteční online vysilání na téma "Motivace, která zvýší Váš výkon - natrvalo", v rámci kterého se zaměříte na své myšlenky, sebevědomí či zručnost. Celým přímým přenosem Vás bude provázet odborník na osobní rozvoj Peter Urbanec.

Pro koho je webinář určen?

Tento webinář zajisté potěší všechny, kteří mají zájem o osobnostní rozvoj. Po absolvování tohoto živého vysílání odejdete s novou energií a chutí do života.

O online vysílání "Motivace, která zvýší Váš výkon - natrvalo"

Jak již bylo řečeno, v průběhu vysílání se společně s Peterem Urbancem zaměříte na oblast osobního rozvoje. Konkrétně se budete bavit o těchto základních tématech

  • myšlenky, které Vás dovedou k vítěznému postoji,
  • sebevědomí, které Vás dovede ke kýženému úspěchu,
  • zručnosti, s jejíž pomocí dosáhnete rychleji svých vysněných cílů,
  • vnitřní klid a harmonie či
  • radost z každého dne Vašeho života.

O autorovi webináře Peterovi Urbancovi

Peter Urbanec se řadí mezi úspěšné motivátory, kouče osobního rozvoje a obchodníky v podmínkách českého a slovenského prostředí, ale jeho kvality a aktivity překračují dokonce i tyto hranice. Školil např. v Asii, USA či v Africe. Peter se zaměřuje především na osobnostní růst a zvyšování výkonu jedinců. Velkým pozitivem Petera Urbance je jeho optimistický přístup k lidem, dokáže je přivést k zamyšlení nad sebou samými, následně je nakopnout a probudit v nich skrytou vnitřní sílu.

Podobné kurzy z kategorie

Objevte a naplňte své vlastní sny

0.0%
Ebook slouží jako průvodce realizací vašich snů. Pokud jste vždy o něčem jen …

Dostal jsem na starost projekt, co mám dělat?

0.0%
Nemáte zkušenost s vedením projektů a přesto jste dostali takový úkol?

Spojení emocí a boxu na webináři "Český Rocky" s Rosťou…

0.0%
Webinař: Český Rocky. Dne 1.6.2015 se uskuteční další webinář k produktu …