Webinář "(Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič"Webinář "(Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič"0%

Aleš Kalina Webinář: (Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodičVe středu 23.9.2015 od 20:15 hod. se uskuteční živý přenos na zajímavé téma "(Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič", který pro Vás připravila Lucie Königová společně s Alešem Kalinou. Na webináři můžete očekávat mnoho cenných informací a užitečných rad směřující k nastolení rodinné pohody. Pro koho je webinář určen?Tento webinář bude přínosem pro všechny, kteří se chtějí dozvědět cenné informace z oblasti rodičovství a výchovy dětí. Vysílání je nejen pro současné rodiče, ale také pro ty z Vás, kteří rodinu teprve zakládáte. O online vysílání "(Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič"Lucie Königová a Aleš Kalina si pro Vás připravili zajímavé informace z oblasti správného rodičovství. Obdržíte ty nejlepší rady a tipy, které jsou osvědčeny praxí. Čekají Vás například tato tématacesta směřující k úspěšnému rodičovství,rodičovské principy, které byste neměli opomíjet, nejčastější rodičovské omyly a jejich následky čicesta k vytvoření rodinné pohody.O autorech webináře Lucii Königové a Aleše KalinyCelým webinářem "(Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič" Vás provede Lucie Königová a Aleš Kalina.Lucie Königová je koučka, mentorka partnerských vztahů a především máma dvou dospívajících dětí. Při své práci se velmi často setkává s klienty, kteří si nesou následky výchovy jejich rodiči, a proto se především Lucie zaměřuje na řešení příčin, což směřuje k vychově šťastných a sebevědomých dětí. Pomáhá tedy mnoha rodičům ke spokojenému a zdravému rodičovství. Aleš Kalina dřív pracoval jako finanční ředitel, ale poté ho zlákal rozvoj lidského potenciálu. Dnes Aleš patří k nejvyhledávanějším odborníkům pro zlepšování života ve sféře vztahů, peněz, rozvoji a využití lidského talentu i zdraví.
Za email

Popis

Webinář: (Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič

Ve středu 23.9.2015 od 20:15 hod. se uskuteční živý přenos na zajímavé téma "(Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič", který pro Vás připravila Lucie Königová společně s Alešem Kalinou. Na webináři můžete očekávat mnoho cenných informací a užitečných rad směřující k nastolení rodinné pohody.

Pro koho je webinář určen?

Tento webinář bude přínosem pro všechny, kteří se chtějí dozvědět cenné informace z oblasti rodičovství a výchovy dětí. Vysílání je nejen pro současné rodiče, ale také pro ty z Vás, kteří rodinu teprve zakládáte.

O online vysílání "(Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič"

Lucie Königová a Aleš Kalina si pro Vás připravili zajímavé informace z oblasti správného rodičovství. Obdržíte ty nejlepší rady a tipy, které jsou osvědčeny praxí. Čekají Vás například tato témata

  • cesta směřující k úspěšnému rodičovství,
  • rodičovské principy, které byste neměli opomíjet,
  • nejčastější rodičovské omyly a jejich následky či
  • cesta k vytvoření rodinné pohody.

O autorech webináře Lucii Königové a Aleše Kaliny

Celým webinářem "(Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič" Vás provede Lucie Königová a Aleš Kalina.

Lucie Königová je koučka, mentorka partnerských vztahů a především máma dvou dospívajících dětí. Při své práci se velmi často setkává s klienty, kteří si nesou následky výchovy jejich rodiči, a proto se především Lucie zaměřuje na řešení příčin, což směřuje k vychově šťastných a sebevědomých dětí. Pomáhá tedy mnoha rodičům ke spokojenému a zdravému rodičovství.

Aleš Kalina dřív pracoval jako finanční ředitel, ale poté ho zlákal rozvoj lidského potenciálu. Dnes Aleš patří k nejvyhledávanějším odborníkům pro zlepšování života ve sféře vztahů, peněz, rozvoji a využití lidského talentu i zdraví.

Podobné kurzy z kategorie

Jak pochvalou neublížit

0.0%
Víte, čím se odlišují rodiče úspěšných dětí od těch ostatních? Tušíte, co …

13 kytarových rytmů, které si zamilujete

0.0%
V tomto kurzu se naučíme hrát nejpoužívanější kytarové rytmy a kytarové akordy …

30 denní emailový koučink Štěstí na dosah

0.0%
Naučíte se žít životem, který bude naplněn štěstím.Dostanete ode mě 10 emailů …