Intenzivní kurz "Objevte a naplňte své vlastní sny"Intenzivní kurz "Objevte a naplňte své vlastní sny"0%

Vladimír Ekart Video-kurz: Objevte a naplňte své vlastní snyDosahování našich snů nám dodává pocit celistvosti, aplikujte jej do praktického života společně s kurzem "Objevte a naplňte své vlastní sny". Kurz představuje transformační program, který Vám pomůže najít a následně zrealizovat Váš sen ve vlastní realitě. Tento kurz pro Vás připravil odborník v oblasti osobního rozvoje Vladimír Ekart. Pro koho je kurz osobního rozvoje určenTento kurz je pro všechny, kteří chtějí objevit, co je opravdu naplňuje a následně si své svy splnit a přenést je do reality každodenního života. Více o kurzu "Objevte a naplňte své vlastní sny"Intenzivní trénink Vás naučí základní principy, které směřují k realizaci Vašich snů a přání. Dozvíte se, proč se nám často nedaří naplňovat naše cíle a osvojíte si způsob, jak vhodně transformovat překážky. Naučíte se způsoby uvolňování a zklidňování či si nastavíte konkrétní kroky, díky kterým dané sny uvedete do reality. V online tréninku "Objevte a naplňte své vlastní sny" Vás čekají tato tématakde dnes jsem, moje vize - můj sen,naše vnitřní přesvědčení,materiální hodnoty,strach,mentalita oběti,oběť nebo vítěz,nestěžování si,transformace postojů,zákon přitažlivosti,revize Visionboardu,vděčnost,vyčistění pole, odevzdání,vnitřní klid apřítomný okamžik.Celý program probíhá dvakrát týdně po dobu dvou měsíců. Každé pondělí a čtvrtek obdržíte videotréninky a cvičení, které Vás vezmou do hloubky důležitých oblatí Vaší mysli. Máte také navíc intenzivní podporu lektora a všech účastníků kurzu.Cena kurzuTento kurz funguje na principu Daru za Dar, jenž představuje filosofii, která funguje na bázi férové výměny hodnot. Pro každého může mít daná věc jinou hodnotu a každý z nás by měl mít možnost jí vzájemně vyjádřit. Za vstup do programu zaplatíte 500 Kč, díky kterým se Vám otevře vstup na dva týdny (5 lekcí), pak už bude záležet jen na Vás, jak se rozhodnete, zda chcete pokračovat či kurz ukončit. O autorovi kurzuTento kurz osobnostního rozvoje pro Vás připravil Vladimír Ekart, pro kterého hledání a následná realizace snů představuje celoživotní vášeň. Vladimír se považuje za velkého dobrodruha a každý okamžit vnímá jako velkou výzvu a příležitost učinit podstatný životní krok a posunout se opět o další krok vpřed. Bude Vám velku inspirací na Vaší cestě plnění snů.
500

Popis

Video-kurz: Objevte a naplňte své vlastní sny

Dosahování našich snů nám dodává pocit celistvosti, aplikujte jej do praktického života společně s kurzem "Objevte a naplňte své vlastní sny". Kurz představuje transformační program, který Vám pomůže najít a následně zrealizovat Váš sen ve vlastní realitě. Tento kurz pro Vás připravil odborník v oblasti osobního rozvoje Vladimír Ekart.

Pro koho je kurz osobního rozvoje určen

Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí objevit, co je opravdu naplňuje a následně si své svy splnit a přenést je do reality každodenního života.

Více o kurzu "Objevte a naplňte své vlastní sny"

Intenzivní trénink Vás naučí základní principy, které směřují k realizaci Vašich snů a přání. Dozvíte se, proč se nám často nedaří naplňovat naše cíle a osvojíte si způsob, jak vhodně transformovat překážky. Naučíte se způsoby uvolňování a zklidňování či si nastavíte konkrétní kroky, díky kterým dané sny uvedete do reality. V online tréninku "Objevte a naplňte své vlastní sny" Vás čekají tato témata

 • kde dnes jsem,
 • moje vize - můj sen,
 • naše vnitřní přesvědčení,
 • materiální hodnoty,
 • strach,
 • mentalita oběti,
 • oběť nebo vítěz,
 • nestěžování si,
 • transformace postojů,
 • zákon přitažlivosti,
 • revize Visionboardu,
 • vděčnost,
 • vyčistění pole,
 • odevzdání,
 • vnitřní klid a
 • přítomný okamžik.

Celý program probíhá dvakrát týdně po dobu dvou měsíců. Každé pondělí a čtvrtek obdržíte videotréninky a cvičení, které Vás vezmou do hloubky důležitých oblatí Vaší mysli. Máte také navíc intenzivní podporu lektora a všech účastníků kurzu.

Cena kurzu

Tento kurz funguje na principu Daru za Dar, jenž představuje filosofii, která funguje na bázi férové výměny hodnot. Pro každého může mít daná věc jinou hodnotu a každý z nás by měl mít možnost jí vzájemně vyjádřit. Za vstup do programu zaplatíte 500 Kč, díky kterým se Vám otevře vstup na dva týdny (5 lekcí), pak už bude záležet jen na Vás, jak se rozhodnete, zda chcete pokračovat či kurz ukončit.

O autorovi kurzu

Tento kurz osobnostního rozvoje pro Vás připravil Vladimír Ekart, pro kterého hledání a následná realizace snů představuje celoživotní vášeň. Vladimír se považuje za velkého dobrodruha a každý okamžit vnímá jako velkou výzvu a příležitost učinit podstatný životní krok a posunout se opět o další krok vpřed. Bude Vám velku inspirací na Vaší cestě plnění snů.

Podobné kurzy z kategorie

Webinář "Řešení problému přichází s vnitřním klidem"

0.0%
Webinář: Řešení problému přichází s vnitřním klidem. Ve čtvrtek 10.9.2015 od …

Prodávám profesionálně s NLP (18.4.2015)

0.0%
Vzpomeňte si, když jste si něco naposledy koupili, viděli jste to, někdo vám o …