Živé přenosy s Evou Joachimovou na téma "Pěstuj život"Živé přenosy s Evou Joachimovou na téma "Pěstuj život"0%

Eva Joachimová Série webinářů: Pěstuj životEva Joachimová si pro Vás připravila sérii devíti živých webinářů na téma "Pěstuj život". Dané vysílání Vám pomůže pochopit fungování magického čtverce a dostat tak Váš život do rovnováhy. Čekají Vás zajímavá témata, která se dotýkají především kariéry, partnerství a rodiny. Pro koho je určena série webinářůTento kurz je pro všechny, kteří chtějí poznat sami sebe, vyznat se v různých životních etapách a tím lépe porozumět ostatním či změnit svůj dosavadní životní pohled. O kurzu "Pěstuj život"V sérii webinářů Vás čekají hodnotné informace. Pred každým živým vysíláním obdržíte podklady k zamyšlení. Během živého vstupu obdržíte výklad, praktické příklady a dostatečný prostor pro Vaše dotazy. Po webináři se můžete těšit na příval praktických úkolů, které Vám pomohou získané informace řádně začlenit do reálného života. Jednotlivé webináře se uskuteční ve třech cyklech, kdy první z nich začína již 29.10.2015. Čeká Vás celkem 9 tématkariera - nalezení profesní cesty v rovnováze s rodinou, partnerství - zodpovědnost za druhého doma i v byznyse,rodina - děti, rodiče, prarodiče a tradice, hojnost a vize - v kariéře, partnerství a v rodině,osobní astrotyp - jeho praktické využití v kariéře i vztazích,společost se svými pravidly - dopad na kariéru a vztahy,kreativita a detaily - tvorba atraktivních projektů,teplo domova - koncentrace na dotažení projektů v praxi,naplnění životní cesty - průprava na radosti a strasti spojenými se stářím. O autorce živých přenosůTuto sérii webinářů pro Vás připravila Eva Joachimová, matka čtyř dětí a šťastná babička. Své hluboké znalosti o učení starých čínských Mistrů předáva již řadu let na seminářích v úzkém kruhu žáků. Eva se označuje za programově západního člověka, který chce prožívat a zároveň šířit štěstí a emoce. Dále pomáha podnikatelům, personalistům i partnerům s kompatibilitou ve vztazích jak pracovních, tak osobních. Zaměřuje se také na zlepšování kvality lidského života prostřednictvím tradiční činské medicíny.
5 000

Popis

Série webinářů: Pěstuj život

Eva Joachimová si pro Vás připravila sérii devíti živých webinářů na téma "Pěstuj život". Dané vysílání Vám pomůže pochopit fungování magického čtverce a dostat tak Váš život do rovnováhy. Čekají Vás zajímavá témata, která se dotýkají především kariéry, partnerství a rodiny.

Pro koho je určena série webinářů

Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí poznat sami sebe, vyznat se v různých životních etapách a tím lépe porozumět ostatním či změnit svůj dosavadní životní pohled.

O kurzu "Pěstuj život"

V sérii webinářů Vás čekají hodnotné informace. Pred každým živým vysíláním obdržíte podklady k zamyšlení. Během živého vstupu obdržíte výklad, praktické příklady a dostatečný prostor pro Vaše dotazy. Po webináři se můžete těšit na příval praktických úkolů, které Vám pomohou získané informace řádně začlenit do reálného života. Jednotlivé webináře se uskuteční ve třech cyklech, kdy první z nich začína již 29.10.2015. Čeká Vás celkem 9 témat

  • kariera - nalezení profesní cesty v rovnováze s rodinou,
  • partnerství - zodpovědnost za druhého doma i v byznyse,
  • rodina - děti, rodiče, prarodiče a tradice,
  • hojnost a vize - v kariéře, partnerství a v rodině,
  • osobní astrotyp - jeho praktické využití v kariéře i vztazích,
  • společost se svými pravidly - dopad na kariéru a vztahy,
  • kreativita a detaily - tvorba atraktivních projektů,
  • teplo domova - koncentrace na dotažení projektů v praxi,
  • naplnění životní cesty - průprava na radosti a strasti spojenými se stářím.

O autorce živých přenosů

Tuto sérii webinářů pro Vás připravila Eva Joachimová, matka čtyř dětí a šťastná babička. Své hluboké znalosti o učení starých čínských Mistrů předáva již řadu let na seminářích v úzkém kruhu žáků. Eva se označuje za programově západního člověka, který chce prožívat a zároveň šířit štěstí a emoce. Dále pomáha podnikatelům, personalistům i partnerům s kompatibilitou ve vztazích jak pracovních, tak osobních. Zaměřuje se také na zlepšování kvality lidského života prostřednictvím tradiční činské medicíny.

Podobné kurzy z kategorie

Emailový-kurz: Staňte se přitažlivý pro ženy

0.0%
Vzdělávací kurz Vám poskytne jednoduché cvičení pro získání sebedůvěry, nový …

Mentální techniky pro efektivní změnu návyků

0.0%
Návyky snadno. V programu odborníka na mentální mysl Dragana Vujoviče s …

Jak být v pohodě

0.0%
Pohoda a vnitřní klid vychází z Vašeho nitra, jen vy sami ji máte plně pod …