40.denní online kurz: "BUĎ ŠŤASTNÁ NEJEN DO PLAVEK"40.denní online kurz: "BUĎ ŠŤASTNÁ NEJEN DO PLAVEK"0%

Lenka Lipenská - my jsme TVŮRCI Toužíte hubnout či hubnete, cvičíte a pořád nejste spokojeny s tím, jak Vaše vypadá? Pak je tato výzva jak stvořená pro Vás. Během 40. dnů Vás den za dnem povedu k tomu, abyste na konci znala souvislosti a příčiny, které Vám nyní brání v tom být ve svém Těle ŠŤASTNÁ, ať je jakékoliv. Tato výzva je totiž primárně o LÁSCE K VLASTNÍMU TĚLU a DUŠI a o učení se umění, jak spolu naše Tělo a Duše fungují a spolupracují a jak skrze jedno můžeme proměňovat druhé.  Tahle výzva není o hubnutí a cvičení. I když i o cvičení si něco povíme. Tato výzva je o tom, jak se naučit být TADY A TEĎ VE SVÉM TĚLE SPOKOJENÁ. A JAK SE I SKRZE TENTO POCIT DOPRACOVAT K TOMU, ŽE BUDETE MÍT TĚLO, PO JAKÉM TOUŽÍTE. PROTOŽE NAŠE TĚLA A DUŠE JEDNO JSOU. A právě proto jedno ovlivňuje druhé. Hodně žen začne cvičit, aby zhublo (nejen) do plavek, nebo v rámci novoročních předsevzetí. A hodně z těchto žen to po čase vzdá. Proč? Protože pokud opomíjíme to, že jsme bytosti s Duší a Tělem zároveň, pak pracujeme jen na jedné úrovni našeho bytí. Pokud chceme dlouhodobější výsledky, potřebujeme zapojit všechny oblasti a sféry svého Života.Během 40. dnů této výzvy Vás budu den za dnem provádět různými cvičeními pro Tělo i Duši. Budeme spolu sdílet nějaké vychytávky, recepty, ale i témata pro Duši. Abyste nakonec této výzvy věděla, kde hledat Váš hlas, cíl a jakou Cestou se vydat. Více o výzvě si můžete přečíst zde
149

Popis

Toužíte hubnout či hubnete, cvičíte a pořád nejste spokojeny s tím, jak Vaše vypadá? Pak je tato výzva jak stvořená pro Vás. Během 40. dnů Vás den za dnem povedu k tomu, abyste na konci znala souvislosti a příčiny, které Vám nyní brání v tom být ve svém Těle ŠŤASTNÁ, ať je jakékoliv. Tato výzva je totiž primárně o LÁSCE K VLASTNÍMU TĚLU a DUŠI a o učení se umění, jak spolu naše Tělo a Duše fungují a spolupracují a jak skrze jedno můžeme proměňovat druhé.  

Tahle výzva není o hubnutí a cvičení. I když i o cvičení si něco povíme. Tato výzva je o tom, jak se naučit být TADY A TEĎ VE SVÉM TĚLE SPOKOJENÁ. A JAK SE I SKRZE TENTO POCIT DOPRACOVAT K TOMU, ŽE BUDETE MÍT TĚLO, PO JAKÉM TOUŽÍTE. PROTOŽE NAŠE TĚLA A DUŠE JEDNO JSOU. A právě proto jedno ovlivňuje druhé. Hodně žen začne cvičit, aby zhublo (nejen) do plavek, nebo v rámci novoročních předsevzetí. A hodně z těchto žen to po čase vzdá. Proč? Protože pokud opomíjíme to, že jsme bytosti s Duší a Tělem zároveň, pak pracujeme jen na jedné úrovni našeho bytí. Pokud chceme dlouhodobější výsledky, potřebujeme zapojit všechny oblasti a sféry svého Života.

Během 40. dnů této výzvy Vás budu den za dnem provádět různými cvičeními pro Tělo i Duši. Budeme spolu sdílet nějaké vychytávky, recepty, ale i témata pro Duši. Abyste nakonec této výzvy věděla, kde hledat Váš hlas, cíl a jakou Cestou se vydat. 

Více o výzvě si můžete přečíst zde

Podobné kurzy z kategorie

33 tipů jak zvýšit vaše sebevědomí a cítit se jistě

0.0%
Bez zdravého sebevědomí se člověk nemůže cítit jistě a být úspěšný.

Váš styl hovoří za vás

0.0%
Styl oblékání hovoří za vás. Cítíte se ve svém oblečení sebejistá? Nejen o tom …