Efektivní návod, jak zvýšit sebevědomí v “Tajemství sebe-vědomí“Efektivní návod, jak zvýšit sebevědomí v “Tajemství sebe-vědomí“0%

Alice Kirš Tajemství sebe-vědomíV ebooku s názvem "Tajemství sebe-vědomí" od Alice Kirš, odbornice v oblasti osobního rozvoje žen, se naučíte umění být a cítit se ženou a mít se rada taková, jaká ve skutečnosti jste. S tímto ebookem zapracujete na zvýšení svého sebevědomí.Pro koho je titul “Tajemství sebe-vědomí“ určen?Tento ebook je situován pro ženy, kteří chtějí posílit a získat zdravé sebevědomí a tím zlepšit svůj dosavadní život. Co získáte v ebooku “Tajemství sebe-vědomí“?Jak již bylo zmíněno, v publikaci "Tajemství sebe-vědomí" je hlavním tématem sebevědomí. Prostřednictvím tohoto ebooku se naučíte být ženou, nebát projevit své skutečné myšlenky, činit, to co doopravdy chcete a máte rády, přijímat se v celé své kráse, taková, jaká ve skutečnosti jste a milovat Vaše tělo.Ebook se stane Vaším průvodcem na cestě, jak změnit Vaše myšlenky, které vedou k rozhodnutím a následně k činům. Součástí tohoto ebooku je krátká teorie a několik praktických cvičení.Kdo je Alice Kirš?Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.
Za email

Popis

Tajemství sebe-vědomí

V ebooku s názvem "Tajemství sebe-vědomí" od Alice Kirš, odbornice v oblasti osobního rozvoje žen, se naučíte umění být a cítit se ženou a mít se rada taková, jaká ve skutečnosti jste. S tímto ebookem zapracujete na zvýšení svého sebevědomí.

Pro koho je titul “Tajemství sebe-vědomí“ určen?

Tento ebook je situován pro ženy, kteří chtějí posílit a získat zdravé sebevědomí a tím zlepšit svůj dosavadní život.

Co získáte v ebooku “Tajemství sebe-vědomí“?

Jak již bylo zmíněno, v publikaci "Tajemství sebe-vědomí" je hlavním tématem sebevědomí. Prostřednictvím tohoto ebooku se naučíte být ženou, nebát projevit své skutečné myšlenky, činit, to co doopravdy chcete a máte rády, přijímat se v celé své kráse, taková, jaká ve skutečnosti jste a milovat Vaše tělo.

Ebook se stane Vaším průvodcem na cestě, jak změnit Vaše myšlenky, které vedou k rozhodnutím a následně k činům. Součástí tohoto ebooku je krátká teorie a několik praktických cvičení.

Kdo je Alice Kirš?

Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.

Podobné kurzy z kategorie

Průvodce v navazování kontaktů - ebook "Když chceš víc..."

0.0%
Ebook: Když chceš víc.... Olga Strnadová pro Vás připravila praktického …

Doktor kouč

0.0%
Doktor kouč pomáhá s osobním rozvojem a odbourává bariéry, které člověka brzdí.

Láska prochází mozkem?

0.0%
Říká se, že láska prochází žaludkem, ale Jiří Vokáč Čmolík tvrdí, že prochází …