Kniha: 17 tváří ženyKniha: 17 tváří ženy0%

Alice Kirš Kniha 17 tváří ženyKniha s titulem "17 tváří ženy" pocházející od inspirativní Alice Kirš se pro Vás může stát zdrojem nových informací, podnětných otázek či možnosti stát se svobodnou. Tato kniha Vám nastaví zrcadlo a vyzve Vás se skutečným okem podívat na svůj život.Pro koho je kniha "17 tváří ženy" určena?V knize je obsaženo celkem 17 kapitol, 17 různých životních rolí, do kterých se obléká většina z nás, otázkou ovšem je, zda a jak moc se v nich cítíte své a svobodné. Tato kniha je tedy určena pro všechny, kteří si chtějí tuto otázku položit, zodpovědět a zároveň svůj život změnit.Co je obsahem titulu "17 tváří ženy"?Tato kniha představuje lákavého průvodce na Vaší cestě životem. Skládá se ze 17 kapitol, které jsou zasvěceny jednotlivým životním rolím. Dozvíte se zde o Aliciných životních lekcích, životních rolích, procesech růstu a poznávání se. Dále AHA momenty, uvědomění a nezbytné změny, které Alici pomohly k dosažení naplněného a spokojeného života a žít svůj příběh, o kterém tiše snila.  V knize rozkryjete celkem 17 různých tváří ženy = 17 kapitol např.:žena (co znamená být ženou, jak být sama sebou),milující a milovaná (jak se stát milující a milovanou osobou),sebevědomá žena (co je sebevědomí a jak ho získat),nositelka poslání (jaký je smysl života),milenka (jak při rolích partnery, matky, milenky, podnikatelky neztratit sexuální náboj),panna, matka, čarodějka, stařena (jak se mění nálady, emoce či tělo),nevěsta (Alicin velký svatební den na radnici v Brně a na Bali),manželka (role manželky a stanovená manželská pravidla a jejich přínos),partnerka (dozvíte se šest zajímavých tipů, jak pro Vašeho partnera být milovanou a milující ženou),investorka (Alice a její investování),podnikatelka (cesta k projektu Ženy ženám),spolupracovnice (dozvíte se, jak efektivně spolupracovat),dcera (velké AHA momenty ve vztahu Alice ke svým rodičům),zranitelná žena (smutek a zranitelnost jsou přirozenou součástí běžného života, je nutné ho nepotlačovat),miliónová žena (každá žena v sobě nosí výjimečnost a unikátnost),krásná žena (pokud se cítíte dobře, vyzařujete Vaši krásu do celého světa),úspěšná žena (co pro Vás znamená úspěch).Kdo je Alice Kirš?Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.Podmanivé video s krátkými souhry jednotlivých kapitol.
199

Popis

Kniha 17 tváří ženy

Kniha s titulem "17 tváří ženy" pocházející od inspirativní Alice Kirš se pro Vás může stát zdrojem nových informací, podnětných otázek či možnosti stát se svobodnou. Tato kniha Vám nastaví zrcadlo a vyzve Vás se skutečným okem podívat na svůj život.

Pro koho je kniha "17 tváří ženy" určena?

V knize je obsaženo celkem 17 kapitol, 17 různých životních rolí, do kterých se obléká většina z nás, otázkou ovšem je, zda a jak moc se v nich cítíte své a svobodné. Tato kniha je tedy určena pro všechny, kteří si chtějí tuto otázku položit, zodpovědět a zároveň svůj život změnit.

Co je obsahem titulu "17 tváří ženy"?

Tato kniha představuje lákavého průvodce na Vaší cestě životem. Skládá se ze 17 kapitol, které jsou zasvěceny jednotlivým životním rolím. Dozvíte se zde o Aliciných životních lekcích, životních rolích, procesech růstu a poznávání se. Dále AHA momenty, uvědomění a nezbytné změny, které Alici pomohly k dosažení naplněného a spokojeného života a žít svůj příběh, o kterém tiše snila.  

V knize rozkryjete celkem 17 různých tváří ženy = 17 kapitol např.:

 • žena (co znamená být ženou, jak být sama sebou),
 • milující a milovaná (jak se stát milující a milovanou osobou),
 • sebevědomá žena (co je sebevědomí a jak ho získat),
 • nositelka poslání (jaký je smysl života),
 • milenka (jak při rolích partnery, matky, milenky, podnikatelky neztratit sexuální náboj),
 • panna, matka, čarodějka, stařena (jak se mění nálady, emoce či tělo),
 • nevěsta (Alicin velký svatební den na radnici v Brně a na Bali),
 • manželka (role manželky a stanovená manželská pravidla a jejich přínos),
 • partnerka (dozvíte se šest zajímavých tipů, jak pro Vašeho partnera být milovanou a milující ženou),
 • investorka (Alice a její investování),
 • podnikatelka (cesta k projektu Ženy ženám),
 • spolupracovnice (dozvíte se, jak efektivně spolupracovat),
 • dcera (velké AHA momenty ve vztahu Alice ke svým rodičům),
 • zranitelná žena (smutek a zranitelnost jsou přirozenou součástí běžného života, je nutné ho nepotlačovat),
 • miliónová žena (každá žena v sobě nosí výjimečnost a unikátnost),
 • krásná žena (pokud se cítíte dobře, vyzařujete Vaši krásu do celého světa),
 • úspěšná žena (co pro Vás znamená úspěch).

Kdo je Alice Kirš?

Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.

Podmanivé video s krátkými souhry jednotlivých kapitol.

Podobné kurzy z kategorie

Video-kurz: Zákony atraktivity

0.0%
Video-kurz s názvem "Zákony atraktivity" od odborníka na mezilidské vztahy …

Zvyšte Vaše charisma na akci “Charisma Day“

0.0%
Živé setkání: Charisma Day. Dne 25.7.2015 se v Brně uskuteční živá akce na …

Cesta harmonické ženy

0.0%
Měsíční program určený pro ženy. On-line program, který pomáhá ženám nalézt …