Komplexní průvodce celým těhotenstvím - kurz "Porod bez obav"Komplexní průvodce celým těhotenstvím - kurz "Porod bez obav"0%

Marie Staňková Video-kurz: Porod bez obavV online programu s názvem "Porod bez obav" obdržíte všechny podstatné informace a mnoho užitečných rad, které Vám pomohou nejen zvládnout celé období těhotenství, porodu či šestinědělí, ale dokonce si ho i náležitě užít. Tento kurz pro Vás připravila odbornice na slovo vzatá Marie Staňková.Pro koho je určen kurz "Porod bez obav"?Tento kurz je především určen pro všechny nastávající maminky, kteří se chtějí na porod a celé období těhotenství dobře připravit. Poskytne však zároveň také mnoho užitečných rad mužům, jak být ženě dostatečnou oporou či jak jí ulehčit samotný porod.O online programu "Porod bez obav"Celý tento program Vám ve srozumitelné a názorné podobě poskytne důležité informace pro přípravu na těhotenství, příchod miminka na svět a následné samotné péče o něj. Pomocí nově získaných informací se zbavíte případných obav a budete si tak moci vychutnávat toto krásné období Vašeho života. Online program "Porod bez obav" se skládá celkem ze 13 lekcí, ve kterých si budete povídat o tom, jak si vybrat vhodného pediatra, porodnici, co vše by nemělo chybět ve výbavičce do porodnice, úlevových masážích během porodu či období šestinedělí. Konkrétně jsou témata jednotlivých lekcítěhotenství bez obav,výbavička,vybíráme pediatra,vybíráme porodnici,o podpoře bondingu a pupečníkové krvi,porod první část,porod druhá část,bolest u porodu,nástřih hráze,šestinedělí,kojení,péče o miminko první část,péče o miminko druhá část.V rámci programu "Porod bez obav" na Vás také čekají tři příjemné bonusy v podobějak podpořit tatínka v jeho roli otce,jak být dobrou maminkou a video lekce jógy pro těhotné.O autorce online kurzu "Porod bez obav"Marie Staňková je odbornicí v oblasti těhotenství a mateřství. Absolvovala řadu seminářů, školení, vzdělávacích kurzů, konferencí a sympózií s touto tématikou. Spolupracovala s Českou televizí a s Televizí Markíza na programech věnujících se těhotenství, porodu a rodičovství. Mimo jiné je Marie šťastně zadaná žena a spokojená maminka tří synů.
2 490

Popis

Video-kurz: Porod bez obav

V online programu s názvem "Porod bez obav" obdržíte všechny podstatné informace a mnoho užitečných rad, které Vám pomohou nejen zvládnout celé období těhotenství, porodu či šestinědělí, ale dokonce si ho i náležitě užít. Tento kurz pro Vás připravila odbornice na slovo vzatá Marie Staňková.

Pro koho je určen kurz "Porod bez obav"?

Tento kurz je především určen pro všechny nastávající maminky, kteří se chtějí na porod a celé období těhotenství dobře připravit. Poskytne však zároveň také mnoho užitečných rad mužům, jak být ženě dostatečnou oporou či jak jí ulehčit samotný porod.

O online programu "Porod bez obav"

Celý tento program Vám ve srozumitelné a názorné podobě poskytne důležité informace pro přípravu na těhotenství, příchod miminka na svět a následné samotné péče o něj. Pomocí nově získaných informací se zbavíte případných obav a budete si tak moci vychutnávat toto krásné období Vašeho života. Online program "Porod bez obav" se skládá celkem ze 13 lekcí, ve kterých si budete povídat o tom, jak si vybrat vhodného pediatra, porodnici, co vše by nemělo chybět ve výbavičce do porodnice, úlevových masážích během porodu či období šestinedělí. Konkrétně jsou témata jednotlivých lekcí

 • těhotenství bez obav,
 • výbavička,
 • vybíráme pediatra,
 • vybíráme porodnici,
 • o podpoře bondingu a pupečníkové krvi,
 • porod první část,
 • porod druhá část,
 • bolest u porodu,
 • nástřih hráze,
 • šestinedělí,
 • kojení,
 • péče o miminko první část,
 • péče o miminko druhá část.

V rámci programu "Porod bez obav" na Vás také čekají tři příjemné bonusy v podobě

 • jak podpořit tatínka v jeho roli otce,
 • jak být dobrou maminkou a
 • video lekce jógy pro těhotné.

O autorce online kurzu "Porod bez obav"

Marie Staňková je odbornicí v oblasti těhotenství a mateřství. Absolvovala řadu seminářů, školení, vzdělávacích kurzů, konferencí a sympózií s touto tématikou. Spolupracovala s Českou televizí a s Televizí Markíza na programech věnujících se těhotenství, porodu a rodičovství. Mimo jiné je Marie šťastně zadaná žena a spokojená maminka tří synů.

Podobné kurzy z kategorie

Tištěná kniha: Návod na ženy

0.0%
Dana-Sofie Šlancarová a Erik HutterNávod na ženyaneb průvodce moderního muže …

Základy vybudování silného sebevědomí v kurzu "Síla…

0.0%
Video-kurz: Síla sebevědomí. V kurzu "Síla sebevědomí" si osvojíte krok po …