Video-kurz: Mám se rádaVideo-kurz: Mám se ráda0%

Alice Kirš Mám se rádaSebeláska je základním jádrem osobního rozvoje. Pokud jste se sebou a svým dosavadním životem nespokojeni, udělejte změnu a začněte nejprve sami u sebe, budete tak moci prožít život plný lásky, úcty, energie a naplněných vztahů. V tomto pěti-týdenním kurzu s titulem "Mám se ráda" na Vás čeká celkem pět témat, které Vás povedou do středu sebe sama. Online kurz je velmi prakticky zaměřený. Každá lekce obsahuje krátké představení tématu a praktická cvičení.  Vypěstujte si prostřednictvím tohoto kurzu sebelásku a zvyšte tak svoji osobní spokojenost.Pro koho je video-kurz “Mám se ráda“ určen?Online škola Lucie Kolaříkové je vhodná pro všechny ženy bez rozdílu věku. Prostřednictvím tohoto programu posílíte Vaše sebevědomí a sebeúctu a zažijete tak osobní růst.Co získáte v programu “Mám se ráda“?V tomto unikátním pětitýdenním programu “Mám se ráda“ toho získáte mnoho:pět informačních videí,pět videí obsahujících praktické příklady,pět pracovních sešitů a tři audiovizuální meditační nahrávky.Na co se můžete v kurzu “Mám se ráda“ těšit?Tento kurz Vám pomůže navázat dobrý vztah k sobě samým, protože je to nezbytný první krok pro nastolení Vaší životní změny. Naučíte se sama sebe vnímat, brát ohledy, pečovat o sebe, jedním slovem mít se ráda. Pomocí tohoto programu si Váš mozek vytvoří nové mozkové spojení s pozitivními představami o sobě samé.V celém kurzu zabrousíte do těchto zajímavých oblastí: tělo, které si zaslouží víc, než dostává,schopnosti a talenty, které si nepřipouštíte,vnitřní Dítě, největší zdroj našich emocí a pocitů, které si s sebou neseme po celý život,vnitřní Královna, ve které posílíte své sebevědomí a uvěříte, že dokážete opravdu vše,škola smíchu, smích je nezbytnou esencí lidského život, která pomáhá brát život s nadhledem a případné životní bolesti brát s větší lehkostí.Kdo jsou Alice Kirš a Lucie Kolaříková?Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.
2 400

Popis

Mám se ráda

Sebeláska je základním jádrem osobního rozvoje. Pokud jste se sebou a svým dosavadním životem nespokojeni, udělejte změnu a začněte nejprve sami u sebe, budete tak moci prožít život plný lásky, úcty, energie a naplněných vztahů. V tomto pěti-týdenním kurzu s titulem "Mám se ráda" na Vás čeká celkem pět témat, které Vás povedou do středu sebe sama. Online kurz je velmi prakticky zaměřený. Každá lekce obsahuje krátké představení tématu a praktická cvičení.  Vypěstujte si prostřednictvím tohoto kurzu sebelásku a zvyšte tak svoji osobní spokojenost.

Pro koho je video-kurz “Mám se ráda“ určen?

Online škola Lucie Kolaříkové je vhodná pro všechny ženy bez rozdílu věku. Prostřednictvím tohoto programu posílíte Vaše sebevědomí a sebeúctu a zažijete tak osobní růst.

Co získáte v programu “Mám se ráda“?

V tomto unikátním pětitýdenním programu “Mám se ráda“ toho získáte mnoho:

  • pět informačních videí,
  • pět videí obsahujících praktické příklady,
  • pět pracovních sešitů a
  • tři audiovizuální meditační nahrávky.

Na co se můžete v kurzu “Mám se ráda“ těšit?

Tento kurz Vám pomůže navázat dobrý vztah k sobě samým, protože je to nezbytný první krok pro nastolení Vaší životní změny. Naučíte se sama sebe vnímat, brát ohledy, pečovat o sebe, jedním slovem mít se ráda. Pomocí tohoto programu si Váš mozek vytvoří nové mozkové spojení s pozitivními představami o sobě samé.

V celém kurzu zabrousíte do těchto zajímavých oblastí:

  • tělo, které si zaslouží víc, než dostává,
  • schopnosti a talenty, které si nepřipouštíte,
  • vnitřní Dítě, největší zdroj našich emocí a pocitů, které si s sebou neseme po celý život,
  • vnitřní Královna, ve které posílíte své sebevědomí a uvěříte, že dokážete opravdu vše,
  • škola smíchu, smích je nezbytnou esencí lidského život, která pomáhá brát život s nadhledem a případné životní bolesti brát s větší lehkostí.

Kdo jsou Alice Kirš a Lucie Kolaříková?

Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.

Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.

Podobné kurzy z kategorie

Miliónová žena online

0.0%
Objevte svět podnikání a internetového online prodeje v pěti-modulovém …

kurz 5XXL

0.0%
Kompletní tréninkový video-kurz hraní na kytaru s aktivní podporovu lektora …

Jak dostat od života, co chceme

0.0%
Tato kniha představuje českou verzi knihy Ako dostať od života, čo chceme od …