CD sebeláskaCD sebeláska0%

Lucie Kolaříková CD SebeláskaMotivační "CD Sebeláska" pocházející od autorky Lucie Kolaříkové, která je nedílnou součástí úspěšné edice Ženy ženám, Vám poskytne audionahrávky, které se dotknou Vašeho srdce. Pomocí těchto nahrávek se otevřete dobrému vztahu k sobě samým a pustíte do svého života hojnost, radost a spokojenost. Pro koho je motivační "CD Sebeláska" určen?Tyto audionahrávky jsou vhodné pro všechny z Vás, kteří chcete najít, zlepšit či rozvíjet lepší vztah k sobě samotným, tedy jedním slovem sebelásku. S pomocí sebelásky se Váš život začne postupně měnit na šťastný, naplněný, zdravý, plný hojnosti a lásky. V čem Vám “CD Sebeláska“ pomůže?Sebeláska je lék na mnoho oblastí lidského života. Jednotlivé nahrávky se stanou Vaším věrným pomocníkem, které:Vás přesvědčí, že taková jaká jste, jste zcela v pořádku,Vám pomůže pochopit, že pro tento svět jste neskutečně důležitá,Vás doprovodí při cestě na Váš vlastní královský trůn,Vám pomohou při léčení hlubokých smutků zakořeněných již z našeho dětstvVás naučí cítit respekt k Vašemu tělu,Vás podpoří v oblasti navazování dobrého a blízkého vztahu k sobě samým.Na jaké motivační nahrávky sebelásky se můžete těšit?Toto CD obsahuje celkem 16 motivačních nahrávek, které Vám pomohou rozvinout sebelásku a přetransformovat nějaký bolestivý program, který nás už od našeho útlého dětství ovlivňuje až dodnes. V “CD Sebeláska“ jsou obsaženy např. tyto povzbudivé, deklarační či meditační nahrávky:Buď sama sebou a žij.Dobré ráno, krásko.I tak se mám ráda.Děkuji za své tělo.Jsem královnou ve svém království.Miluji své vnitřní dítě.Kdo je Lucie Kolaříková?Autorkou tohoto motivačního CD je Lucie Kolaříková, která je v současné době označována za průvodkyní na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a kráse žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.
450

Popis

CD Sebeláska

Motivační "CD Sebeláska" pocházející od autorky Lucie Kolaříkové, která je nedílnou součástí úspěšné edice Ženy ženám, Vám poskytne audionahrávky, které se dotknou Vašeho srdce. Pomocí těchto nahrávek se otevřete dobrému vztahu k sobě samým a pustíte do svého života hojnost, radost a spokojenost.

Pro koho je motivační "CD Sebeláska" určen?

Tyto audionahrávky jsou vhodné pro všechny z Vás, kteří chcete najít, zlepšit či rozvíjet lepší vztah k sobě samotným, tedy jedním slovem sebelásku. S pomocí sebelásky se Váš život začne postupně měnit na šťastný, naplněný, zdravý, plný hojnosti a lásky.

V čem Vám “CD Sebeláska“ pomůže?

Sebeláska je lék na mnoho oblastí lidského života. Jednotlivé nahrávky se stanou Vaším věrným pomocníkem, které:

 • Vás přesvědčí, že taková jaká jste, jste zcela v pořádku,
 • Vám pomůže pochopit, že pro tento svět jste neskutečně důležitá,
 • Vás doprovodí při cestě na Váš vlastní královský trůn,
 • Vám pomohou při léčení hlubokých smutků zakořeněných již z našeho dětstv
 • Vás naučí cítit respekt k Vašemu tělu,
 • Vás podpoří v oblasti navazování dobrého a blízkého vztahu k sobě samým.

Na jaké motivační nahrávky sebelásky se můžete těšit?

Toto CD obsahuje celkem 16 motivačních nahrávek, které Vám pomohou rozvinout sebelásku a přetransformovat nějaký bolestivý program, který nás už od našeho útlého dětství ovlivňuje až dodnes. V “CD Sebeláska“ jsou obsaženy např. tyto povzbudivé, deklarační či meditační nahrávky:

 • Buď sama sebou a žij.
 • Dobré ráno, krásko.
 • I tak se mám ráda.
 • Děkuji za své tělo.
 • Jsem královnou ve svém království.
 • Miluji své vnitřní dítě.

Kdo je Lucie Kolaříková?

Autorkou tohoto motivačního CD je Lucie Kolaříková, která je v současné době označována za průvodkyní na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a kráse žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.

Podobné kurzy z kategorie

30 denní emailový koučink Prosperita na dosah

0.0%
Seznámíte se s nejdůležitějšími duchovními zákony prosperity.Dostanete ode mě …

Vše se vším souvisí a nic se neděje náhodou

80.0%
Chceme tento e-book věnovat všem Vám, kteří už nechcete být oběťmi. Nechcete …

Změna jako cesta k úspěchu

0.0%
Pokud jízda ve starých kolejích nepřináší úspěchy, je čas na změnu.