Ebook “Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele“Ebook “Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele“0%

Olga Strnadová Ebook: Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přáteleOsvojte si umění správné konverzace pomocí ebooku "Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele". Tento ebook pro Vás přichystala Olga Strnadová, odbornice na oblast navazování kontaktů a vztahů.Pro koho je ebook "Seznamit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele" určen?Tento titul je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou komunikaci, naučit se navazovat konverzaci se zdravým a silným sebevědomím. Na co se můžete v ebooku "Seznámit se je snadné anebo udělejte si z lidí přátele" těšit?Společně s Olgou Strnadovou se v tomto titulu podíváte na to, jak nastavit Vaše myšlení tak, aby se otázka seznamování pro Vás stala zábavou. Naučíte se přirozeně seznamovat, vést konverzaci či lépe komunikovat. Získáte potřebné dovednosti, které zvýší Vaši společenskou přitažlivost. Kromě teorie na Vás v tomto titulu čeká i mnoho praktických příkladů a cvičení, na kterých si nově získané znalosti můžete ihned ověřit.O autorce Olze StrnadovéOlga Strnadová je lektorka v oblasti vytváření vztahů. Pomáhá mnoha lidem v navazování dobrých kontaktů a budování vztahů. Olga učí mnoha dovednostem, které pomáhají aktivním způsobem k získávání nových kontaktů, rozšiřování vlivu a získávání přirozeného respektu.
Zdarma

Popis

Ebook: Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele

Osvojte si umění správné konverzace pomocí ebooku "Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele". Tento ebook pro Vás přichystala Olga Strnadová, odbornice na oblast navazování kontaktů a vztahů.

Pro koho je ebook "Seznamit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele" určen?

Tento titul je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou komunikaci, naučit se navazovat konverzaci se zdravým a silným sebevědomím.

Na co se můžete v ebooku "Seznámit se je snadné anebo udělejte si z lidí přátele" těšit?

Společně s Olgou Strnadovou se v tomto titulu podíváte na to, jak nastavit Vaše myšlení tak, aby se otázka seznamování pro Vás stala zábavou. Naučíte se přirozeně seznamovat, vést konverzaci či lépe komunikovat. Získáte potřebné dovednosti, které zvýší Vaši společenskou přitažlivost. Kromě teorie na Vás v tomto titulu čeká i mnoho praktických příkladů a cvičení, na kterých si nově získané znalosti můžete ihned ověřit.

O autorce Olze Strnadové

Olga Strnadová je lektorka v oblasti vytváření vztahů. Pomáhá mnoha lidem v navazování dobrých kontaktů a budování vztahů. Olga učí mnoha dovednostem, které pomáhají aktivním způsobem k získávání nových kontaktů, rozšiřování vlivu a získávání přirozeného respektu.

Podobné kurzy z kategorie

Nejsilnější mentální antidepresivum

0.0%
Ebook vám pomůže odhalit příčinu 95% svých problémů a převzít kontrolu nad …

Kniha o růži

0.0%
Kniha o růži. Tištěná kniha pocházející od mentora a kouče Petra Zemana s …

Každý den o krok blíž svým snům

0.0%
Chcete si splnit své sny, ale myslíte, že je to nemožné? Podívejte se na …