Pilíře vybudování pevného sebevědomí - živý "Trénink sebevědomí"Pilíře vybudování pevného sebevědomí - živý "Trénink sebevědomí"0%

Radek Karban Živý trénink sebevědomíPokud v sobě chcete objevit skrytou sílu, dopomůže Vám k tomu živé setkání s titulem "Trénink sebevědomí". Prostřednictvím hlubokých a komplexních metod se Vám podaří integrovat sedm základních pilířů pevného sebevědomí.Pro koho je "Trénink sebevědomí" určen?Tato živá třídenní akce je vhodná pro všechny muže, kteří chtějí zapracovat na síle svého sebevědomí a zažít nezapomenutelný zážitek.Co je obsahem akce "Trénink sebevědomí"?Absolvování tohoto nabytého tréninku zboříte spoustu dosavadních hranic a omezení. Stanete se sami sebou a začnete si plnit Vaše sny, ať už jsou jakkoli odvážné. Tréninkem Vás budou provázet 2 -3 zkušení lektoři pod vedením Radka Karbana. Celá akce "Trénink sebevědomí" se uskuteční v Praze (přesné místo bude upřesněno pět dní před zahájením akce) v termínu 26.6.2015 - 28.6.2015. Na akci "Trénink sebevědomí" si např. osvojítekinestetické a pohybové cvičení pro Vaši úspěšnou řeč těla,účinné koučovací techniky pro zvýšení a posílení sebevědomí,divadelní techniky a práci s celým tělem a mimikou,speciální proces až z daleké Indie k probuzení Vaší síly,práci ve skupině,improvizaci a mnohem více.Kdo je Radek Karban?Tímto kurzem Vás provede kouč zvyšování sebevědomí Radek Karban. Procestoval mnoho zemí, učil se od nejlepších, studoval psychologii a lidské chování a nyní se s Vámi o toto vše podělí.
12 088

Popis

Živý trénink sebevědomí

Pokud v sobě chcete objevit skrytou sílu, dopomůže Vám k tomu živé setkání s titulem "Trénink sebevědomí". Prostřednictvím hlubokých a komplexních metod se Vám podaří integrovat sedm základních pilířů pevného sebevědomí.

Pro koho je "Trénink sebevědomí" určen?

Tato živá třídenní akce je vhodná pro všechny muže, kteří chtějí zapracovat na síle svého sebevědomí a zažít nezapomenutelný zážitek.

Co je obsahem akce "Trénink sebevědomí"?

Absolvování tohoto nabytého tréninku zboříte spoustu dosavadních hranic a omezení. Stanete se sami sebou a začnete si plnit Vaše sny, ať už jsou jakkoli odvážné. Tréninkem Vás budou provázet 2 -3 zkušení lektoři pod vedením Radka Karbana. Celá akce "Trénink sebevědomí" se uskuteční v Praze (přesné místo bude upřesněno pět dní před zahájením akce) v termínu 26.6.2015 - 28.6.2015. Na akci "Trénink sebevědomí" si např. osvojíte

  • kinestetické a pohybové cvičení pro Vaši úspěšnou řeč těla,
  • účinné koučovací techniky pro zvýšení a posílení sebevědomí,
  • divadelní techniky a práci s celým tělem a mimikou,
  • speciální proces až z daleké Indie k probuzení Vaší síly,
  • práci ve skupině,
  • improvizaci a mnohem více.

Kdo je Radek Karban?

Tímto kurzem Vás provede kouč zvyšování sebevědomí Radek Karban. Procestoval mnoho zemí, učil se od nejlepších, studoval psychologii a lidské chování a nyní se s Vámi o toto vše podělí.

Podobné kurzy z kategorie

Mentalita vítěze

0.0%
Adrian Kolek a jeho video-kurz "Mentalita Vítěze" Vám ukáže cestu za osobním …

Ebook: Bohatá žena - múdrá žena

0.0%
Ebook s titulem "Bohatá žena - múdrá žena" pochází od autorky Stanislavy …

Unikátní mentální techniky v dvoudenním kurzu "Systém pro…

0.0%
Dvoudenní kurz: Systém pro život. Odborník na mentální mysl Dragan Vujovič pro …