Průvodce v navazování kontaktů - ebook "Když chceš víc..."Průvodce v navazování kontaktů - ebook "Když chceš víc..."0%

Olga Strnadová Ebook: Když chceš víc...Olga Strnadová pro Vás připravila praktického průvodce k novým kontaktům a vztahům v podobě ebooku "Když chceš víc...". Prostřednictvím tohoto titulu se naučíte prodat sám sebe a ukazovat Vaše talenty a přednosti.Pro koho je publikace "Když chceš víc..." určena?Tento ebook je především pro všechny, kteří chtějí navázat vztah se svými obchodními partnery, zákazníky či v rámci osobního života hledají nové přátele.Na co se můžete v titulu "Když chceš víc..." těšit?Tento ebook Vám poradí, jak zlepšit Vaše dosavadní komunikační schopnosti při navazování kontaktů s novými lidmi. Při konverzaci se budete tak cítit dobře, protože už budete vědět, co říci či jak začít rozhovor. Jednoduše sami brzo poznáte s kým se bavit a jak udělat dobrý dojem. V ebooku "Když chceš víc..." naleznete např.komunikační techniky,návod, jak vytvořit vhodnou situaci k seznámeníjak učinit z neznámých lidí známé,jakých chyb se raději vyvarovat,jak překonat strach,jak mít správný postoj,deset zlatých pravidel k novým přátelstvím,jak vhodně naslouchat,jak získané znalosti praktikovat v každodenním životě čimnoho praktických příkladů.O autorce Olze StrnadovéOlga Strnadová je lektorka v oblasti vytváření vztahů. Pomáhá mnoha lidem v navazování dobrých kontaktů a budování vztahů. Olga učí mnoha dovednostem, které pomáhají aktivním způsobem k získávání nových kontaktů, rozšiřování vlivu a získávání přirozeného respektu.
450

Popis

Ebook: Když chceš víc...

Olga Strnadová pro Vás připravila praktického průvodce k novým kontaktům a vztahům v podobě ebooku "Když chceš víc...". Prostřednictvím tohoto titulu se naučíte prodat sám sebe a ukazovat Vaše talenty a přednosti.

Pro koho je publikace "Když chceš víc..." určena?

Tento ebook je především pro všechny, kteří chtějí navázat vztah se svými obchodními partnery, zákazníky či v rámci osobního života hledají nové přátele.

Na co se můžete v titulu "Když chceš víc..." těšit?

Tento ebook Vám poradí, jak zlepšit Vaše dosavadní komunikační schopnosti při navazování kontaktů s novými lidmi. Při konverzaci se budete tak cítit dobře, protože už budete vědět, co říci či jak začít rozhovor. Jednoduše sami brzo poznáte s kým se bavit a jak udělat dobrý dojem. V ebooku "Když chceš víc..." naleznete např.

  • komunikační techniky,
  • návod, jak vytvořit vhodnou situaci k seznámení
  • jak učinit z neznámých lidí známé,
  • jakých chyb se raději vyvarovat,
  • jak překonat strach,
  • jak mít správný postoj,
  • deset zlatých pravidel k novým přátelstvím,
  • jak vhodně naslouchat,
  • jak získané znalosti praktikovat v každodenním životě či
  • mnoho praktických příkladů.

O autorce Olze Strnadové

Olga Strnadová je lektorka v oblasti vytváření vztahů. Pomáhá mnoha lidem v navazování dobrých kontaktů a budování vztahů. Olga učí mnoha dovednostem, které pomáhají aktivním způsobem k získávání nových kontaktů, rozšiřování vlivu a získávání přirozeného respektu.

Podobné kurzy z kategorie

NLP Practitioner

0.0%
Absolvováním tohoto 16-ti denního vzdělávacího kurzu získate efektivní …

Webinář: Síla neverbální komunikace

0.0%
"Síla neverbální komunikace" představuje záznam webináře, kterým Vás provádí …

7 věcí, které byste měli vědět o svých emocích

0.0%
Orientujete se ve svých emocích? Získejte 7 tipů, které byste o sobě měli znát.