Umění svádění na akci "Legendární Bootcamp svádění"Umění svádění na akci "Legendární Bootcamp svádění"0%

David Hůrka Akce "Legendární Bootcamp svádění"David Hůrka pro mužskou část populace na měsíc září, konkrétně od 18. do 20. 9. 2015, připravil akci s názvem "Legendární Bootcamp svádění", ve kterém si projdete efektivním tréninkem pro získání nežného pohlaví. Setkání se zaměřuje na tři stěžejní oblasti, jako je vnitřní příprava na svádění a oslovení žen, principy svádění a praxe na asistentkách a následně v terénu. Pro koho je "Legendární Bootcamp svádění" určen?Jak již bylo řečeno, tato akce je určena pro všechny muže, kteří chtějí více proniknout do ženské mysli a osvojit si účinné techniky pro jejich efektivní svádění. O akci "Legendární Bootcamp svádění"V rámci živé akce Vás čeká bohatý program, ve kterém se můžete těšit jak na teorii, tak především praxi. Nahlédnete zde do umění seznamování a svádění opačného pohlaví. Konkrétně se můžete těšit například navnitřní hru, v rámci které se naučíte sami se sebou pracovat a nebát se,image,fáze svádění, co a jak funguje a příklady,základní svádění ve dne, v klubech, diskotékách či jiných nočních podnicích,praktická cvičení na posílení Vaší vlastní hry,konzultace Vaší image se stylistou,praktické nácviky na asistentkách,praktické svádění přímo v ulicích za přítomnosti lektorů.O autorovi akce "Legendární Bootcamp svádění"David Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.Podívejte se na video, ve kterém Vám David Hůrka více představí živou akci "Legendární Bootcapm svádění".
5 842

Popis

Akce "Legendární Bootcamp svádění"

David Hůrka pro mužskou část populace na měsíc září, konkrétně od 18. do 20. 9. 2015, připravil akci s názvem "Legendární Bootcamp svádění", ve kterém si projdete efektivním tréninkem pro získání nežného pohlaví. Setkání se zaměřuje na tři stěžejní oblasti, jako je vnitřní příprava na svádění a oslovení žen, principy svádění a praxe na asistentkách a následně v terénu.

Pro koho je "Legendární Bootcamp svádění" určen?

Jak již bylo řečeno, tato akce je určena pro všechny muže, kteří chtějí více proniknout do ženské mysli a osvojit si účinné techniky pro jejich efektivní svádění.

O akci "Legendární Bootcamp svádění"

V rámci živé akce Vás čeká bohatý program, ve kterém se můžete těšit jak na teorii, tak především praxi. Nahlédnete zde do umění seznamování a svádění opačného pohlaví. Konkrétně se můžete těšit například na

  • vnitřní hru, v rámci které se naučíte sami se sebou pracovat a nebát se,
  • image,
  • fáze svádění, co a jak funguje a příklady,
  • základní svádění ve dne, v klubech, diskotékách či jiných nočních podnicích,
  • praktická cvičení na posílení Vaší vlastní hry,
  • konzultace Vaší image se stylistou,
  • praktické nácviky na asistentkách,
  • praktické svádění přímo v ulicích za přítomnosti lektorů.

O autorovi akce "Legendární Bootcamp svádění"

David Hůrka se již nějaký čas věnuje osobnostnímu rozvoji, motivaci lidí, budování silného sebevědomí a koučování v mezilidských vztazích. Davidova stěžejní oblast zájmu se zaměřuje na umění svádění a komunikaci s opačným pohlavím. Davidovým posláním je motivovat muže tak, aby jejich život dostal nový rozměr a vážili si sami sebe.

Podívejte se na video, ve kterém Vám David Hůrka více představí živou akci "Legendární Bootcapm svádění".

Podobné kurzy z kategorie

Shiva Shankar, jak účinně relaxovat v roce 2013

0.0%
Společný webinár Jiřího Vokáče Čmolíka s indickým jogínem Shivou Shankarem.

Nahrávka NEURO RESTART

0.0%
Produkt s názvem "Nahrávka NEURO RESTART" představuje jednu osobní nahrávku …