Tajemství vztahuTajemství vztahu0%

Alice Kirš Tajemství vztahuZáznam ze semináře Tajemství vztahu spadá do úspěšného projektu Ženy ženám, jehož hlavní tváří je Alice Kirš, a pokrývá zajímavá vztahová témata. Seminář vedli odborníci na intimitu, vztahy a sexualitu Richard Vojík a Denisa Palečková. Program je rozdělen do čtyř videí, ve kterých je odkryto - umění komunikace, vědomí milování a sexuální magie.Pro koho je program “Tajemství vztahu“ určen?Ať už jste se svojí drahou polovičkou 20 let či na svoji první schůzku teprve čekáte, je pro Vás záznam semináře "Tajemství vztahu" ten pravý, který Vám pomůže nahlédnout do tajů partnerského soužití.Jaká témata byla v semináři “Tajemství vztahu“ odkryta?Náplň tohoto semináře byla opravdu bohatá. Zazněla tu nejrůznější témata:mužská a ženská polarita,zvládání emocí a konfliktů,tajemství komunikace a schopnosti naslouchání,sexualita jako důležitý zdroj životní síly,práce s lidskou psychikou a tělem,umění tzv. "vědomého milování",rozdílnosti v prožívání mužské a ženské sexuality,důležitost osobního a partnerského záměru a společných cílů.Kdo jsou Alice Kirš, Denisa Palečková a Richard Vojík?Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.Denisa Palečková se zaměřuje na oblast intimity a přináší nové metody, jak intimitu správným způsobem využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a růst osobního potenciálu. Denisu můžete znát také jako průkopnici tzv. tantrické masáže v podmínkách českého prostředí.Richard Vojík společně s Denisou vede kurzy zaměřující se na celostní smyslné masáže (tantra) pro páry i pro jednotlivce. Dále je Richard zakladatel projektu Tentraspa.cz a EASE (The European Academy of Somatic Education).
990

Popis

Tajemství vztahu

Záznam ze semináře Tajemství vztahu spadá do úspěšného projektu Ženy ženám, jehož hlavní tváří je Alice Kirš, a pokrývá zajímavá vztahová témata. Seminář vedli odborníci na intimitu, vztahy a sexualitu Richard Vojík a Denisa Palečková. Program je rozdělen do čtyř videí, ve kterých je odkryto - umění komunikace, vědomí milování a sexuální magie.

Pro koho je program “Tajemství vztahu“ určen?

Ať už jste se svojí drahou polovičkou 20 let či na svoji první schůzku teprve čekáte, je pro Vás záznam semináře "Tajemství vztahu" ten pravý, který Vám pomůže nahlédnout do tajů partnerského soužití.

Jaká témata byla v semináři “Tajemství vztahu“ odkryta?

Náplň tohoto semináře byla opravdu bohatá. Zazněla tu nejrůznější témata:

  • mužská a ženská polarita,
  • zvládání emocí a konfliktů,
  • tajemství komunikace a schopnosti naslouchání,
  • sexualita jako důležitý zdroj životní síly,
  • práce s lidskou psychikou a tělem,
  • umění tzv. "vědomého milování",
  • rozdílnosti v prožívání mužské a ženské sexuality,
  • důležitost osobního a partnerského záměru a společných cílů.

Kdo jsou Alice Kirš, Denisa Palečková a Richard Vojík?

Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.

Denisa Palečková se zaměřuje na oblast intimity a přináší nové metody, jak intimitu správným způsobem využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a růst osobního potenciálu. Denisu můžete znát také jako průkopnici tzv. tantrické masáže v podmínkách českého prostředí.

Richard Vojík společně s Denisou vede kurzy zaměřující se na celostní smyslné masáže (tantra) pro páry i pro jednotlivce. Dále je Richard zakladatel projektu Tentraspa.cz a EASE (The European Academy of Somatic Education).

Podobné kurzy z kategorie

30 denní emailový koučink Štěstí na dosah

0.0%
Naučíte se žít životem, který bude naplněn štěstím.Dostanete ode mě 10 emailů …

E-book: Cyklická žena

0.0%
Seznamte se s výhodami, které přináší proměna ženy během 4 fází jejího …

Živé setkání: Narodím se za rok

0.0%
Roční program pro ženy "Narodím se za rok" obsahuje celkem pět živých setkání …