Přijímám svůj strachPřijímám svůj strach0%

Lucie Kolaříková Přijímám svůj strachTímto online programem s titulem “Přijímám svůj strach“ Vás bude provázet Lucie Kolaříková, psycholožka a přední česká expertka pro rozvoj zdravé sebelásky a zvládání strachu. Pozitivní psychologie a hravě kreativní metody dělají z jejich seminářů osobního rozvoje příjemný a transformační zážitek. Cílem je ženy naučit přijímat svůj strach, mít ho za největšího pomocníka a učitele. Zbořit mýty o strachu a odpovědět ne nejdůležitější otázky, které si ženy v souvislosti se svými strachy kladou.Pro koho je program "Přijímám svůj strach" určen?Pocit strachu je velmi nepříjemná veličina, která nám komplikuje život. Pokud Vás strach omezuje či dokonce paralyzuje a zatěžkává téměř na každém kroku, tak právě pro vás je vhodný tento program Lucie Kolaříkové, který Vás naučí, jak se tohoto pocitu efektivně zbavit.Na co se můžete ve video-kurzu "Přijímám svůj strach" těšit?Téma strachu je velice osobní, každý z nás ho v nějaké formě a frekvenci zažívá. Ve skutečnosti je strach nedílnou součástí našeho života a má svojí definovanou a smysluplnou funkci. V programu Lucie Kolaříkové "Přijímám svůj strach" se dozvíte nové informace, nové způsoby myšlení a zvyky, které Vám pomohou bojovat se svým strachem a odstartovat tím revoluci ve Vašem životě. V rámci programu "Přijímám svůj strach" můžete očekávat:tři mluvené meditační a relaxační cvičení,inspiraci pro Váš život a vnitřní postoj,praktické rady a konkrétní návody, techniky pro snadné zvládání strachu,odpovědi na devět nejčastějších otázek týkajících se oblasti strachu.Kdo je Lucie Kolaříková?Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.Podívejte se na krátké uvodní video k programu "Přijímám svůj strach".
590

Popis

Přijímám svůj strach

Tímto online programem s titulem “Přijímám svůj strach“ Vás bude provázet Lucie Kolaříková, psycholožka a přední česká expertka pro rozvoj zdravé sebelásky a zvládání strachu. Pozitivní psychologie a hravě kreativní metody dělají z jejich seminářů osobního rozvoje příjemný a transformační zážitek. Cílem je ženy naučit přijímat svůj strach, mít ho za největšího pomocníka a učitele. Zbořit mýty o strachu a odpovědět ne nejdůležitější otázky, které si ženy v souvislosti se svými strachy kladou.

Pro koho je program "Přijímám svůj strach" určen?

Pocit strachu je velmi nepříjemná veličina, která nám komplikuje život. Pokud Vás strach omezuje či dokonce paralyzuje a zatěžkává téměř na každém kroku, tak právě pro vás je vhodný tento program Lucie Kolaříkové, který Vás naučí, jak se tohoto pocitu efektivně zbavit.

Na co se můžete ve video-kurzu "Přijímám svůj strach" těšit?

Téma strachu je velice osobní, každý z nás ho v nějaké formě a frekvenci zažívá. Ve skutečnosti je strach nedílnou součástí našeho života a má svojí definovanou a smysluplnou funkci. V programu Lucie Kolaříkové "Přijímám svůj strach" se dozvíte nové informace, nové způsoby myšlení a zvyky, které Vám pomohou bojovat se svým strachem a odstartovat tím revoluci ve Vašem životě.

V rámci programu "Přijímám svůj strach" můžete očekávat:

  • tři mluvené meditační a relaxační cvičení,
  • inspiraci pro Váš život a vnitřní postoj,
  • praktické rady a konkrétní návody, techniky pro snadné zvládání strachu,
  • odpovědi na devět nejčastějších otázek týkajících se oblasti strachu.

Kdo je Lucie Kolaříková?

Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.

Podívejte se na krátké uvodní video k programu "Přijímám svůj strach".

Podobné kurzy z kategorie

Nahrávka NEURO RESTART

0.0%
Produkt s názvem "Nahrávka NEURO RESTART" představuje jednu osobní nahrávku …

Jak uspět v práci, rodině i osobním životě a nepřijít o…

0.0%
Pavel Říha se svými hosty hovoří o správné organizaci života a práce, díky …

Zvyšení sebe-vědomí a sebelásky

0.0%
V tomto email-kurzu na Vás čeká celkem šest lekcí, pomocí kterých získate …