Základy vybudování silného sebevědomí v kurzu "Síla sebevědomí"Základy vybudování silného sebevědomí v kurzu "Síla sebevědomí"0%

Radek Karban Video-kurz: Síla sebevědomíV kurzu "Síla sebevědomí" si osvojíte krok po kroku všech sedm pilířů vedoucích k vybudování silného sebevědomí. Tréninkem Vás provede zkušený kouč a lektor Radek Karban. Po dobu 21 dní obdržíte jedno úderné video a úkoly, které Vás posunou a důležitý krok vpřed.Pro koho je kurz “Síla sebevědomí“ určen?Kurz "Síla sebevědomí" je vhodný pro muže, kteří chtějí zvýšit své sebevědomí a obohatit tak svůj život.Co se v tréninku "Síla sebevědomí" naučíte?V rámci zmíněného kurzu budete pracovat na svém sebevědomí a získat tak nezlomnou sebedůvěru. Kurz není vyčten z knih, ale je založen na osobních zkušenostech autora. Konkrétně se naučítesprávnou řeč těla a její vhodné využití pro sebevědomí a dominanci,práci s hlasem a dechem,jak získat potřebnou energii a cítit se dobře,gesta a pohyby k dostatečné energii,práci se strachem a objevení Vaší hodnoty a jedinečnosti,jak změnit Vaše dosavadní myšlení,jak zvýšit Vaše sebevědomí den po dni,stanovení si výzev,vystoupení z komfortní zóny,jak nastavit Vaši vnitřní rovnováhu a mnohem více.  Kdo je Radek Karban?Tímto kurzem Vás provede kouč zvyšování sebevědomí Radek Karban. Procestoval mnoho zemí, učil se od nejlepších, studoval psychologii a lidské chování a nyní se s Vámi o toto vše podělí. 
4 828

Popis

Video-kurz: Síla sebevědomí

V kurzu "Síla sebevědomí" si osvojíte krok po kroku všech sedm pilířů vedoucích k vybudování silného sebevědomí. Tréninkem Vás provede zkušený kouč a lektor Radek Karban. Po dobu 21 dní obdržíte jedno úderné video a úkoly, které Vás posunou a důležitý krok vpřed.

Pro koho je kurz “Síla sebevědomí“ určen?

Kurz "Síla sebevědomí" je vhodný pro muže, kteří chtějí zvýšit své sebevědomí a obohatit tak svůj život.

Co se v tréninku "Síla sebevědomí" naučíte?

V rámci zmíněného kurzu budete pracovat na svém sebevědomí a získat tak nezlomnou sebedůvěru. Kurz není vyčten z knih, ale je založen na osobních zkušenostech autora. Konkrétně se naučíte

  • správnou řeč těla a její vhodné využití pro sebevědomí a dominanci,
  • práci s hlasem a dechem,
  • jak získat potřebnou energii a cítit se dobře,
  • gesta a pohyby k dostatečné energii,
  • práci se strachem a objevení Vaší hodnoty a jedinečnosti,
  • jak změnit Vaše dosavadní myšlení,
  • jak zvýšit Vaše sebevědomí den po dni,
  • stanovení si výzev,
  • vystoupení z komfortní zóny,
  • jak nastavit Vaši vnitřní rovnováhu a mnohem více. 

Kdo je Radek Karban?

Tímto kurzem Vás provede kouč zvyšování sebevědomí Radek Karban. Procestoval mnoho zemí, učil se od nejlepších, studoval psychologii a lidské chování a nyní se s Vámi o toto vše podělí. 

Podobné kurzy z kategorie

Webinář Ivo Tomana o Osobním rozvoji

0.0%
Ivo Toman o osobním rozvoji a návycích vedoucích k úspěchu.

Ebook: Bohatá žena - múdrá žena

0.0%
Ebook s titulem "Bohatá žena - múdrá žena" pochází od autorky Stanislavy …

Jak na mezilidské vztahy: Jednoduše a chytře

0.0%
Helena Kurzweilová radí, jak se vypořádat s mezidlidskými vzrahy za pomocí …