Léčebné metody na semináři “The Reconnection a Rekonektivní léčení“Léčebné metody na semináři “The Reconnection a Rekonektivní léčení“0%

Vladimír Ekart The Reconnection a Rekonektivní léčeníKoncem května se v Praze uskuteční unikátní seminář "The Reconnection a Rekonektivní léčení", kterým Vás provede Dr. Eric Pearl. Absolvování tohoto semináře získáte schopnost pracovat s frekvencemi či si osvojit a sdílet Rekonektivní léčení se svým okolím.  Pro koho je seminář “ The Reconnection a Rekonektivní léčení“ určen?Tento seminář bude probíhat ve dvou fázích. První fáze semináře se uskuteční ve dnech 29.5. - 31.5.2015, která je určena zejména pro osoby, jež se chtějí seznámit se základní filosofií Rekonektivního léčení. Druhá fáze semináře "The Reconnection a Rekonektivní léčení" proběhne ve dnech 1.6. - 2.6.2015 a osvojíte si zde profesionální praktiky Rekonektivního léčení.Co je obsahem živého setkání “The Reconnection a Rekonektivní léčení“?Na chystaném semináři se dozvíte, jak komunikovat s rozšířeným vědomím prostřednictvím frekvencí Rekonektivného léčení. Osvojíte si způsob, jakým identifikovat, následovat a komunikovat se spektrem energie, světla a informací.Obsahem semináře Level 1 je:objevení celého spektra Rekonektivného léčení,přístup k frekvencím Rekonektivního léčení,osvojení techniky bezkontaktního léčení a léčení sebe sama,smysl pro uvědomění,schopnost vnášet prvky Rekonektivného léčení do běžného života, prohloubení informací o tomto druhu léčení. Obsahem semináře Level 2 je:získání přístupu k poli energii, světla a informací,možnost uskutečnění profesionálního sezení rekonektivního léčení pod záštitou Erica a týmu zkušených lektorů,prostor pro sdílení s ostatními svých zkušeností s léčením,seznámení se s nástroji, které Vám pomohou rozvinout Vaše podnikatelské aktivity, schopnost osvojení si prezentace a diskuze o tomto léčení,marketingové strategie k vybudování vlastní zákaznické klientely,prohloubení hlubších poznatků vědy a filozofie na toto téma.Kdo je Eric Pearl?Eric Pearl je autorem léčebné metody, která je založena na energetickém napojení zvané Reconnection. Při této metodě pacienti soustředí své životní síly na znovunapojení ztracených schopností těla, mysli a emocí. V současné době Eric tuto metodu vyučuje po celém světě. O své znalosti a zkušenosti se Eric podělil s více než 100 000 praktiky rekonektivného léčení ve více než 100 zemích. Velkou oblibu si za krátkou dobu získal také v prostředí České republiky a na Slovensku.
15 800

Popis

The Reconnection a Rekonektivní léčení

Koncem května se v Praze uskuteční unikátní seminář "The Reconnection a Rekonektivní léčení", kterým Vás provede Dr. Eric Pearl. Absolvování tohoto semináře získáte schopnost pracovat s frekvencemi či si osvojit a sdílet Rekonektivní léčení se svým okolím. 

Pro koho je seminář “ The Reconnection a Rekonektivní léčení“ určen?

Tento seminář bude probíhat ve dvou fázích. První fáze semináře se uskuteční ve dnech 29.5. - 31.5.2015, která je určena zejména pro osoby, jež se chtějí seznámit se základní filosofií Rekonektivního léčení. Druhá fáze semináře "The Reconnection a Rekonektivní léčení" proběhne ve dnech 1.6. - 2.6.2015 a osvojíte si zde profesionální praktiky Rekonektivního léčení.

Co je obsahem živého setkání “The Reconnection a Rekonektivní léčení“?

Na chystaném semináři se dozvíte, jak komunikovat s rozšířeným vědomím prostřednictvím frekvencí Rekonektivného léčení. Osvojíte si způsob, jakým identifikovat, následovat a komunikovat se spektrem energie, světla a informací.

Obsahem semináře Level 1 je:

 • objevení celého spektra Rekonektivného léčení,
 • přístup k frekvencím Rekonektivního léčení,
 • osvojení techniky bezkontaktního léčení a léčení sebe sama,
 • smysl pro uvědomění,
 • schopnost vnášet prvky Rekonektivného léčení do běžného života,
 • prohloubení informací o tomto druhu léčení.

Obsahem semináře Level 2 je:

 • získání přístupu k poli energii, světla a informací,
 • možnost uskutečnění profesionálního sezení rekonektivního léčení pod záštitou Erica a týmu zkušených lektorů,
 • prostor pro sdílení s ostatními svých zkušeností s léčením,
 • seznámení se s nástroji, které Vám pomohou rozvinout Vaše podnikatelské aktivity,
 • schopnost osvojení si prezentace a diskuze o tomto léčení,
 • marketingové strategie k vybudování vlastní zákaznické klientely,
 • prohloubení hlubších poznatků vědy a filozofie na toto téma.

Kdo je Eric Pearl?

Eric Pearl je autorem léčebné metody, která je založena na energetickém napojení zvané Reconnection. Při této metodě pacienti soustředí své životní síly na znovunapojení ztracených schopností těla, mysli a emocí. V současné době Eric tuto metodu vyučuje po celém světě. O své znalosti a zkušenosti se Eric podělil s více než 100 000 praktiky rekonektivného léčení ve více než 100 zemích. Velkou oblibu si za krátkou dobu získal také v prostředí České republiky a na Slovensku.

Podobné kurzy z kategorie

Hledání vize pro muže a ženy

0.0%
Hledání vize je pro sociální zdraví velmi důležité. Najděte svou vizi společně …

Nahrávka NEURO RESTART

0.0%
Produkt s názvem "Nahrávka NEURO RESTART" představuje jednu osobní nahrávku …

WEBINÁŘ: Cyklická žena a dovolená

0.0%
Jak zvládnout v klidu přípravy na dovolenou v premenstruační a menstruační …