Vydejte se na cestu lásky s ebookem JustLove-Láska bez poutVydejte se na cestu lásky s ebookem JustLove-Láska bez pout0%

Zdeněk Weber Just love - Láska bez poutPartnerské vztahy jsou ovlivňovány osobními zkušenostmi, okolnostmi a kořeny. Tento ebook “JustLove – Láska bez pout“ je protkán mnohými tématy, jako je strach, samozřejmost, bolest či stará zranění. Na tato témata je nazíráno jak z pohledu muže, tak i ženy. Prostřednictvím ebooku pochopíte vnitřní souvislosti, které mohou mít vliv na podobu Vašich současných či následných vztahů. Pro koho je ebook “JustLove – Láska bez pout“ určen?Tato publikace je vhodná pro všechny, kteří chtějí svůj partnerský vztah posunout na novou úroveň. Rozkryjete a pochopíte skutečné vnitřní souvislosti a vhodnou inspiraci, pomocí níž Vaše vztahy dostanou dostatečný prostor pro růst a budete tak moci prožívat lásku bez zbytečných pout.  Co je obsahem publikace “JustLove – Láska bez pout“Ebook "JustLove - Láska bez pout" Vám ukáže, jak prožívat Vaše vztahy v opravdové lásce. Naleznete zde příběhy, nové informace, otázky, odpovědi, tipy a příklady, které Vám pomohou se hlouběji ponořit do tématu čisté lásky. Odkryjete zde např.strach,samozřejmost,příběhy minulosti, stará zranění,bolest,DNA vztahu,představy,očekávání,závislost a mnohá další témata nezbytné pro vyrovnaný partnerský vztah.Kdo jsou Zdeněk Weber a Šárka Kotvalová?Zdeněk Weber je průvodce mnoha lidí na cestě k nalezení pravého a skrytého já prostřednictvím osobního mentoringu, skupinových výcviků, online programů a celé řady projektů, jež podporují osobní, sociální a duchovní růst jedinců, ale i celé společnosti. Jak sám Zdeněk říká, je milovníkem probuzeného života s přítomností a smysluplného konání pro dobro dalších lidí na cestě.Šárka Kotvalová a Zdeněk Weber jsou životními partnery, rodiči, mentory, investory a tvůrci projektu "JustLove" či "Vědomý lídr". Na své cestě pomáhají mnoha mužům a ženám, jak nalézt vnitřní podstatu, životní rovnováhu, vizi a jasný cíl pro smysluplný a naplněný život. Šárka se v posledních deseti letech orientuje na mezilidské vztahy v soukromých, pracovních i vzájemně se ovlivňujících rovinách.
250

Popis

Just love - Láska bez pout

Partnerské vztahy jsou ovlivňovány osobními zkušenostmi, okolnostmi a kořeny. Tento ebook “JustLove – Láska bez pout“ je protkán mnohými tématy, jako je strach, samozřejmost, bolest či stará zranění. Na tato témata je nazíráno jak z pohledu muže, tak i ženy. Prostřednictvím ebooku pochopíte vnitřní souvislosti, které mohou mít vliv na podobu Vašich současných či následných vztahů.

Pro koho je ebook “JustLove – Láska bez pout“ určen?

Tato publikace je vhodná pro všechny, kteří chtějí svůj partnerský vztah posunout na novou úroveň. Rozkryjete a pochopíte skutečné vnitřní souvislosti a vhodnou inspiraci, pomocí níž Vaše vztahy dostanou dostatečný prostor pro růst a budete tak moci prožívat lásku bez zbytečných pout

Co je obsahem publikace “JustLove – Láska bez pout“

Ebook "JustLove - Láska bez pout" Vám ukáže, jak prožívat Vaše vztahy v opravdové lásce. Naleznete zde příběhy, nové informace, otázky, odpovědi, tipy a příklady, které Vám pomohou se hlouběji ponořit do tématu čisté lásky. Odkryjete zde např.

  • strach,
  • samozřejmost,
  • příběhy minulosti,
  • stará zranění,
  • bolest,
  • DNA vztahu,
  • představy,
  • očekávání,
  • závislost a mnohá další témata nezbytné pro vyrovnaný partnerský vztah.

Kdo jsou Zdeněk Weber a Šárka Kotvalová?

Zdeněk Weber je průvodce mnoha lidí na cestě k nalezení pravého a skrytého já prostřednictvím osobního mentoringu, skupinových výcviků, online programů a celé řady projektů, jež podporují osobní, sociální a duchovní růst jedinců, ale i celé společnosti. Jak sám Zdeněk říká, je milovníkem probuzeného života s přítomností a smysluplného konání pro dobro dalších lidí na cestě.

Šárka Kotvalová a Zdeněk Weber jsou životními partnery, rodiči, mentory, investory a tvůrci projektu "JustLove" či "Vědomý lídr". Na své cestě pomáhají mnoha mužům a ženám, jak nalézt vnitřní podstatu, životní rovnováhu, vizi a jasný cíl pro smysluplný a naplněný život. Šárka se v posledních deseti letech orientuje na mezilidské vztahy v soukromých, pracovních i vzájemně se ovlivňujících rovinách.

Podobné kurzy z kategorie

Jaký bude tvůj rok 2014 s Davidem Kiršem

0.0%
Jiří Vokáč Čmolík s Davidem Kiršem vám poradí, jak mít rok 2014 ještě lepší …

Láska prochází mozkem?

0.0%
Říká se, že láska prochází žaludkem, ale Jiří Vokáč Čmolík tvrdí, že prochází …

Akademie flirtu

0.0%
Naučte se zaujmout druhé pohlaví bez strachu z neúspěchu.