Živé setkání: Sedm BohyníŽivé setkání: Sedm Bohyní0%

Monika Kubasová Čtyřdenním prožitkovým intenzivním kurzem pro ženy s názvem "Sedm Bohyní" Vás provede Surya Cinzia Donnoli a Monika Kubasová, odbornice na oblast osobního rozvoje. Tento kurz bude Vaším průvodcem na cestě za objevením jedinečné vnitřní ženy.Ženské Archeotypy sedmi Bohyní Vám poskytnou inspiraci a vodítko pro hlubší pochopení pravdy o sebepoznání. V každé ženě se ukrývá z větší či menší části esence z každé Bohyně. Jednotlivé archeotypy ožívají v ženách neplánovaně a poskytují jim v nelehkých situacích svou sílu. Absolvováním tohoto kurzu do Vašeho života pronikne svoboda a učiníte tak významný krok pro prožití jedinečného života.
8 000

Popis

Čtyřdenním prožitkovým intenzivním kurzem pro ženy s názvem "Sedm Bohyní" Vás provede Surya Cinzia Donnoli a Monika Kubasová, odbornice na oblast osobního rozvoje. Tento kurz bude Vaším průvodcem na cestě za objevením jedinečné vnitřní ženy.

Ženské Archeotypy sedmi Bohyní Vám poskytnou inspiraci a vodítko pro hlubší pochopení pravdy o sebepoznání. V každé ženě se ukrývá z větší či menší části esence z každé Bohyně. Jednotlivé archeotypy ožívají v ženách neplánovaně a poskytují jim v nelehkých situacích svou sílu. Absolvováním tohoto kurzu do Vašeho života pronikne svoboda a učiníte tak významný krok pro prožití jedinečného života.

Podobné kurzy z kategorie

Škola hudby online

0.0%
Online kurz, který účastníky učí hrát na kytaru. V první části zdarma

Naplněné vztahy

0.0%
Na webináři zjistíte jak vztah posunout dále tak, aby byli spokojeni oba …

Žiju naplno

0.0%
Vzdělávací program Žiju naplno obsahuje celkem sedm emailových kurzů, ve …