Praktický návod, jak změnit Váš život – kurz “Impulzy“Praktický návod, jak změnit Váš život – kurz “Impulzy“0%

Peter Urbanec ImpulzyVideo-kurz s názvem "Impulzy" se soustředí na tři klíčové oblasti lidského života. Každá je tvořena z devíti poměrně krátkých a dynamických videí, která jsou snadno pochopitelná a zejména praktická, a tudíž umožňují okamžitou aplikovatelnost do praktického života. Kurz pochází od Petera Urbance, skvělého obchodníka, motivátora a kouče osobního rozvoje.Pro koho je určen kurz “Impulzy“?Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí zažít změnu ve svém dosavadním životě směrem k lepšímu a hledají konkrétní postupy a návody, jak toho co nejefektivněji dosáhnout. Co získáte v kurzu “Impulzy“?Absolvováním tohoto kurzu získáte nejen potřebné know-how, ale i návod jak získané znalosti převést do praxe, hmatatelné výsledky a postupové kroky, které Vás zaručeně dovedou k požadovanému cíli. Jak již bylo zmíněno, kurz “Impulzy“ svou pozornost zaměřuje na tři stěžejní oblasti žití, kdy každá z těchto částí se skládá z devíti videí. Konkrétně se jedná o oblastjá a práce (už zase pondělí, nestíhám, mám hrozného šéfa, kolegové v práci mě štvou, do dokážu za jeden den, rostu nebo umírám, tělem doma, myšlenkami v práci, komerční radosti a starosti, "když já nevím..."),já a vztahy (přirozená autorita, komplikované vztahy, já se v tobě nevyznám, získat druhé, ty mě ale vůbec neposloucháš, srdce jako společník, neexistuje neúspěch, kdo má doma uklízet, nejsme ostrovy),já a nitro (kouzlo naší osobnosti, zavřené dveře, co když se mi nechce, vstupenka do kina Radost, superkalifragilistikexpialidózní cesta, uf, jen už žádné změny, dusno a bouře v našem nitru, připijme si na zdraví, vnitřní spouštěč).Kdo je Peter Urbanec?Peter Urbanec se řadí mezi úspěšné motivátory, kouče osobního rozvoje a obchodníky v podmínkách českého a slovenského prostředí, ale jeho kvality a aktivity překračují dokonce i tyto hranice. Školil např. v Asii, USA či v Africe. Peter se zaměřuje především na osobnostní růst a zvyšování výkonu jedinců. Velkým pozitivem Petera Urbance je jeho optimistický přístup k lidem, dokáže je přivést k zamyšlení nad sebou samými, následně je nakopnout a probudit v nich skrytou vnitřní sílu.
4 670

Popis

Impulzy

Video-kurz s názvem "Impulzy" se soustředí na tři klíčové oblasti lidského života. Každá je tvořena z devíti poměrně krátkých a dynamických videí, která jsou snadno pochopitelná a zejména praktická, a tudíž umožňují okamžitou aplikovatelnost do praktického života. Kurz pochází od Petera Urbance, skvělého obchodníka, motivátora a kouče osobního rozvoje.

Pro koho je určen kurz “Impulzy“?

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí zažít změnu ve svém dosavadním životě směrem k lepšímu a hledají konkrétní postupy a návody, jak toho co nejefektivněji dosáhnout.

Co získáte v kurzu “Impulzy“?

Absolvováním tohoto kurzu získáte nejen potřebné know-how, ale i návod jak získané znalosti převést do praxe, hmatatelné výsledky a postupové kroky, které Vás zaručeně dovedou k požadovanému cíli. Jak již bylo zmíněno, kurz “Impulzy“ svou pozornost zaměřuje na tři stěžejní oblasti žití, kdy každá z těchto částí se skládá z devíti videí. Konkrétně se jedná o oblast

  • já a práce (už zase pondělí, nestíhám, mám hrozného šéfa, kolegové v práci mě štvou, do dokážu za jeden den, rostu nebo umírám, tělem doma, myšlenkami v práci, komerční radosti a starosti, "když já nevím..."),
  • já a vztahy (přirozená autorita, komplikované vztahy, já se v tobě nevyznám, získat druhé, ty mě ale vůbec neposloucháš, srdce jako společník, neexistuje neúspěch, kdo má doma uklízet, nejsme ostrovy),
  • já a nitro (kouzlo naší osobnosti, zavřené dveře, co když se mi nechce, vstupenka do kina Radost, superkalifragilistikexpialidózní cesta, uf, jen už žádné změny, dusno a bouře v našem nitru, připijme si na zdraví, vnitřní spouštěč).

Kdo je Peter Urbanec?

Peter Urbanec se řadí mezi úspěšné motivátory, kouče osobního rozvoje a obchodníky v podmínkách českého a slovenského prostředí, ale jeho kvality a aktivity překračují dokonce i tyto hranice. Školil např. v Asii, USA či v Africe. Peter se zaměřuje především na osobnostní růst a zvyšování výkonu jedinců. Velkým pozitivem Petera Urbance je jeho optimistický přístup k lidem, dokáže je přivést k zamyšlení nad sebou samými, následně je nakopnout a probudit v nich skrytou vnitřní sílu.

Podobné kurzy z kategorie