Transformační zážitek na semináři "Doživotní hojnost - sebeláska"Transformační zážitek na semináři "Doživotní hojnost - sebeláska"0%

Lucie Kolaříková Živé setkání: Doživotní hojnost - sebeláskaJiž po šesté se uskuteční seminář na téma "Doživotní hojnost - sebeláska", na kterém budete mít možnost objevit či rozvíjet dobrý vztah k sobě sama. Koná se 12.9.2015 od 9:30 hod. v sálu Na Marjánce v Praze Břevnov a provedou Vás jím odbornice na sebelásku Lucie Kolaříková a Alice Kirš. Pro koho je určen seminář "Doživotní hojnost - sebeláska"Tato transformační akce je určena všem ženám, které chtějí žít v hojnost, štěstí, lásce či prosperitě.O akci "Doživotní hojnost - sebeláska"Na chystaném semináři se Vám podaří otevřít dveře hojnosti. Můžete se těšit na mnoho praktických cvičení z této oblasti a čeká Vás nezapomenutelný transformační zážitek. Na akci "Doživotní hojnost - sebeláska" se například zaměříte namocné téma sebelásky, které je bránou do lepšího a radostnějšího života,různá intenzivní cvičení a rituály zaměřené na zvyšování bohatství, zdraví a pocitu osobního štěstí,rozšíření Vašich dosavadních obzorů a přijímání nových možností ve Vašem životě,mnoho dalších žen, se kterými budete sdílet Vaši cestu změny a hojnosti v životě.O autorkách akce “Doživotní hojnost - sebeláska“Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.
1 890

Popis

Živé setkání: Doživotní hojnost - sebeláska

Již po šesté se uskuteční seminář na téma "Doživotní hojnost - sebeláska", na kterém budete mít možnost objevit či rozvíjet dobrý vztah k sobě sama. Koná se 12.9.2015 od 9:30 hod. v sálu Na Marjánce v Praze Břevnov a provedou Vás jím odbornice na sebelásku Lucie Kolaříková a Alice Kirš.

Pro koho je určen seminář "Doživotní hojnost - sebeláska"

Tato transformační akce je určena všem ženám, které chtějí žít v hojnost, štěstí, lásce či prosperitě.

O akci "Doživotní hojnost - sebeláska"

Na chystaném semináři se Vám podaří otevřít dveře hojnosti. Můžete se těšit na mnoho praktických cvičení z této oblasti a čeká Vás nezapomenutelný transformační zážitek. Na akci "Doživotní hojnost - sebeláska" se například zaměříte na

  • mocné téma sebelásky, které je bránou do lepšího a radostnějšího života,
  • různá intenzivní cvičení a rituály zaměřené na zvyšování bohatství, zdraví a pocitu osobního štěstí,
  • rozšíření Vašich dosavadních obzorů a přijímání nových možností ve Vašem životě,
  • mnoho dalších žen, se kterými budete sdílet Vaši cestu změny a hojnosti v životě.

O autorkách akce “Doživotní hojnost - sebeláska“

Lucie Kolaříková je v současné době označována za průvodkyni na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a krásy žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.

Alice Kirš je úspěšná podnikatelka a zakladatelka organizace Ženy ženám. Svou pozornost zaměřuje zejména na osobní rozvoj žen. Mimo jiné je to žena, která má absolutně výjimečný vztah se svým mužem, plný nekonečných, niterných hovorů. Cítí se být milována a ctěna jako žena.

Podobné kurzy z kategorie

Štěstí je muška jenom zlatá

0.0%
Zjistěte jak ve 26 krocích dojít k opravdovému štěstí, po kterém každý touží.

Vydejte se na cestu lásky s ebookem JustLove-Láska bez pout

0.0%
Just love - Láska bez pout. Partnerské vztahy jsou ovlivňovány osobními …

Nahrávka NEURO RESTART

0.0%
Produkt s názvem "Nahrávka NEURO RESTART" představuje jednu osobní nahrávku …