Video-kurz: Nový dech 21 dníVideo-kurz: Nový dech 21 dní0%

Tomáš Kramár Pokud se Vám nedaří přestat kouřit, nepřehlédněte video-kurz "Nový dech 21 dní" od autora Tomáše Kramára. Téměř 21 dní trvá mozku, než se vytvoří nové neuronové spoje. Potřeba kouřit je z převážné části mozkový program, který je nutný změnit. Prostřednictvím tohoto kurzu se Vám podaří přeprogramovat Váš mozek z kuřáckého programu na nekuřácký. Jak již název vzdělávacího kurzu napovída, celý program trvá 21 dní, během takto krátké doby začnete přistupovat ke kouření zodpovědně a osvojíte si účinnou a jednoduchou metodu odvykání.
999

Popis

Pokud se Vám nedaří přestat kouřit, nepřehlédněte video-kurz "Nový dech 21 dní" od autora Tomáše Kramára. Téměř 21 dní trvá mozku, než se vytvoří nové neuronové spoje. Potřeba kouřit je z převážné části mozkový program, který je nutný změnit. Prostřednictvím tohoto kurzu se Vám podaří přeprogramovat Váš mozek z kuřáckého programu na nekuřácký.

Jak již název vzdělávacího kurzu napovída, celý program trvá 21 dní, během takto krátké doby začnete přistupovat ke kouření zodpovědně a osvojíte si účinnou a jednoduchou metodu odvykání.

Podobné kurzy z kategorie

Léčebné metody na semináři “The Reconnection a Rekonektivní…

0.0%
The Reconnection a Rekonektivní léčení. Koncem května se v Praze uskuteční …

Svatební akademie

0.0%
Pokud Vás čeká velký den “D“ či toužíte po svatbě jako z pohádky, naleznete …

Ako dosiahnuť úspech

0.0%
Andy Winson vám se svými hosty poví jak lze dosáhnout úspěchu.