Sebevědomá žena OnlineSebevědomá žena Online0%

Marie Michaličková Dvouměsíční online video-školení Sebevědomá žena Online jsem vytvořila na základě svého více jak desetiletého studia fungování lidské mysli a zkušeností z koučingu se svými klientkami. Díky online projektu Sebevědomá žena můžete i Vy vyřešit své problémy, a to nejen s nízkým sebevědomím! Tento program je víc než vhodný také pro ženy, které chtějí pracovat na rozvoji vztahu k sobě, protože každá z nás občas potřebuje posílit sebeúctu, sebelásku a sebevědomí.Získejte 8 skvělých týdnů, během kterých si ve svém mozku vytvoříte program sebevědomí a sebejistoty. Během dvou úžasných měsíců se zbavíte svých omezení a omezujících představ, které o sobě máte.Stanete se sebevědomou ženou a budete žít naplno!
3 990

Popis

Dvouměsíční online video-školení Sebevědomá žena Online jsem vytvořila na základě svého více jak desetiletého studia fungování lidské mysli a zkušeností z koučingu se svými klientkami.

Díky online projektu Sebevědomá žena můžete i Vy vyřešit své problémy, a to nejen s nízkým sebevědomím!

Tento program je víc než vhodný také pro ženy, které chtějí pracovat na rozvoji vztahu k sobě, protože každá z nás občas potřebuje posílit sebeúctu, sebelásku a sebevědomí.

Získejte 8 skvělých týdnů, během kterých si ve svém mozku vytvoříte program sebevědomí a sebejistoty. Během dvou úžasných měsíců se zbavíte svých omezení a omezujících představ, které o sobě máte.

Stanete se sebevědomou ženou a budete žít naplno!

Podobné kurzy z kategorie

Inspirativní video trénink zdarma "Makač vs Boháč"

0.0%
Video trenink: Makač vs Boháč. Známý slovenský motivátor a mentor osobního …

Magická slova Mistrů života

0.0%
Naučte se jich využít ve svůj prospěch a…zažijete seberealizaci ve své práci …