Sebevědomá žena OnlineSebevědomá žena Online0%

Marie Michaličková Dvouměsíční online video-školení Sebevědomá žena Online jsem vytvořila na základě svého více jak desetiletého studia fungování lidské mysli a zkušeností z koučingu se svými klientkami. Díky online projektu Sebevědomá žena můžete i Vy vyřešit své problémy, a to nejen s nízkým sebevědomím! Tento program je víc než vhodný také pro ženy, které chtějí pracovat na rozvoji vztahu k sobě, protože každá z nás občas potřebuje posílit sebeúctu, sebelásku a sebevědomí.Získejte 8 skvělých týdnů, během kterých si ve svém mozku vytvoříte program sebevědomí a sebejistoty. Během dvou úžasných měsíců se zbavíte svých omezení a omezujících představ, které o sobě máte.Stanete se sebevědomou ženou a budete žít naplno!
3 990

Popis

Dvouměsíční online video-školení Sebevědomá žena Online jsem vytvořila na základě svého více jak desetiletého studia fungování lidské mysli a zkušeností z koučingu se svými klientkami.

Díky online projektu Sebevědomá žena můžete i Vy vyřešit své problémy, a to nejen s nízkým sebevědomím!

Tento program je víc než vhodný také pro ženy, které chtějí pracovat na rozvoji vztahu k sobě, protože každá z nás občas potřebuje posílit sebeúctu, sebelásku a sebevědomí.

Získejte 8 skvělých týdnů, během kterých si ve svém mozku vytvoříte program sebevědomí a sebejistoty. Během dvou úžasných měsíců se zbavíte svých omezení a omezujících představ, které o sobě máte.

Stanete se sebevědomou ženou a budete žít naplno!

Podobné kurzy z kategorie

Základy efektivní komunikace - webinář "Mistr komunikace"

0.0%
Mistr komunikace. Na Webináři "Mistr komunikace", který pro Vás organizuje …

Terapeutická meditace "Přepis limbického otisku"

0.0%
Živé setkání: Přepis limbického otisku. Začátkem srpna 2. 8. 2015 od 16.00 hod …

Láska léčí

0.0%
Pokud se chcete dozvědět jak a co láska léčí, sledujte tento webinář.