Sebevědomá žena OnlineSebevědomá žena Online0%

Marie Michaličková Dvouměsíční online video-školení Sebevědomá žena Online jsem vytvořila na základě svého více jak desetiletého studia fungování lidské mysli a zkušeností z koučingu se svými klientkami. Díky online projektu Sebevědomá žena můžete i Vy vyřešit své problémy, a to nejen s nízkým sebevědomím! Tento program je víc než vhodný také pro ženy, které chtějí pracovat na rozvoji vztahu k sobě, protože každá z nás občas potřebuje posílit sebeúctu, sebelásku a sebevědomí.Získejte 8 skvělých týdnů, během kterých si ve svém mozku vytvoříte program sebevědomí a sebejistoty. Během dvou úžasných měsíců se zbavíte svých omezení a omezujících představ, které o sobě máte.Stanete se sebevědomou ženou a budete žít naplno!
3 990

Popis

Dvouměsíční online video-školení Sebevědomá žena Online jsem vytvořila na základě svého více jak desetiletého studia fungování lidské mysli a zkušeností z koučingu se svými klientkami.

Díky online projektu Sebevědomá žena můžete i Vy vyřešit své problémy, a to nejen s nízkým sebevědomím!

Tento program je víc než vhodný také pro ženy, které chtějí pracovat na rozvoji vztahu k sobě, protože každá z nás občas potřebuje posílit sebeúctu, sebelásku a sebevědomí.

Získejte 8 skvělých týdnů, během kterých si ve svém mozku vytvoříte program sebevědomí a sebejistoty. Během dvou úžasných měsíců se zbavíte svých omezení a omezujících představ, které o sobě máte.

Stanete se sebevědomou ženou a budete žít naplno!

Podobné kurzy z kategorie

Zaujměte ženu s pomocí kurzu "Majster řeči 2"

0.0%
Video-kurz: Majster řeči 2. V online programu s názvem "Majster řeči 2" se …

Webinář: Jak ve 3 krocích vyřešit příští scénu v obchoďáku…

0.0%
Webinář pod vedením Katky Králové na téma "Jak ve 3 krocích vyřešit příští …

Odhalení Cernu

0.0%
Webinář Jiřího Vokáče Čmolíka s profesorem Janem Rakem z Cernu.