Nahrávka NEURO RESTARTNahrávka NEURO RESTART0%

Jiří Vokáč Čmolík Produkt s názvem "Nahrávka NEURO RESTART" představuje jednu osobní nahrávku zaměřující se na osobní rozvoj dle vlastního výběru od odborníka Jiřího Vokáče Čmolíka. Nahrávka Vám dodá odvahu realizovat změny či Vám pomůže zbavit se zatěžkávacích bloků.Jednotlivé nahrávky jsou specificky zaměřeny:vize (síla vize, implementace a realizace, hojnost a spokojenost, atd.),léčitel (léčivá moc, zpracování emocí, dar komunikace, empatie atd.),učitel (propojení s vědomím, rozvoj schopnosti snění, sebereflexe atd.),bojovník (schopnost předvídat, vnímat vnitřní podstatu, posílení charisma atd.).Délka jednotlivých nahrávek činí 1,5 minuty a doporučuje se poslouchat každé ráno po dobu devíti dnů, po nichž následuje 21-denní pauza. K Vámi zvolené nahrávce získate zdarma autogenní trénink (relaxační nahrávka pro trénink mozku).Máte také možnost si zakoupit kompletní sadu, která obsahuje čtyři nahrávky uvedené výše a nahrávku s názvem Synergie, která se zaměřuje na synergii všech předchozích nahrávek. Tato sada představuje komplexnější a účinnější řešení pro všechny oblasti lidského života.
3 900

Popis

Produkt s názvem "Nahrávka NEURO RESTART" představuje jednu osobní nahrávku zaměřující se na osobní rozvoj dle vlastního výběru od odborníka Jiřího Vokáče Čmolíka. Nahrávka Vám dodá odvahu realizovat změny či Vám pomůže zbavit se zatěžkávacích bloků.

Jednotlivé nahrávky jsou specificky zaměřeny:

  • vize (síla vize, implementace a realizace, hojnost a spokojenost, atd.),
  • léčitel (léčivá moc, zpracování emocí, dar komunikace, empatie atd.),
  • učitel (propojení s vědomím, rozvoj schopnosti snění, sebereflexe atd.),
  • bojovník (schopnost předvídat, vnímat vnitřní podstatu, posílení charisma atd.).

Délka jednotlivých nahrávek činí 1,5 minuty a doporučuje se poslouchat každé ráno po dobu devíti dnů, po nichž následuje 21-denní pauza. K Vámi zvolené nahrávce získate zdarma autogenní trénink (relaxační nahrávka pro trénink mozku).

Máte také možnost si zakoupit kompletní sadu, která obsahuje čtyři nahrávky uvedené výše a nahrávku s názvem Synergie, která se zaměřuje na synergii všech předchozích nahrávek. Tato sada představuje komplexnější a účinnější řešení pro všechny oblasti lidského života.

Podobné kurzy z kategorie

Rychlokurz Full

0.0%
Ve video-kurzu se dozvíte vše, co potřebujete vědět ke hře na kytaru. Osvojíte …

Výchova nevýchovou

0.0%
Za 30 minut denně dostanete všechno potřebné, aby se z vašeho dítěte stal …

Inspirující konference osobního rozvoje "Nejlepší školící…

0.0%
Živé setkání: Nejlepší školící mozky. Ve čtvrtek 1.10.2015 od 10:00 hod. se v …