Nahrávka NEURO RESTARTNahrávka NEURO RESTART0%

Jiří Vokáč Čmolík Produkt s názvem "Nahrávka NEURO RESTART" představuje jednu osobní nahrávku zaměřující se na osobní rozvoj dle vlastního výběru od odborníka Jiřího Vokáče Čmolíka. Nahrávka Vám dodá odvahu realizovat změny či Vám pomůže zbavit se zatěžkávacích bloků.Jednotlivé nahrávky jsou specificky zaměřeny:vize (síla vize, implementace a realizace, hojnost a spokojenost, atd.),léčitel (léčivá moc, zpracování emocí, dar komunikace, empatie atd.),učitel (propojení s vědomím, rozvoj schopnosti snění, sebereflexe atd.),bojovník (schopnost předvídat, vnímat vnitřní podstatu, posílení charisma atd.).Délka jednotlivých nahrávek činí 1,5 minuty a doporučuje se poslouchat každé ráno po dobu devíti dnů, po nichž následuje 21-denní pauza. K Vámi zvolené nahrávce získate zdarma autogenní trénink (relaxační nahrávka pro trénink mozku).Máte také možnost si zakoupit kompletní sadu, která obsahuje čtyři nahrávky uvedené výše a nahrávku s názvem Synergie, která se zaměřuje na synergii všech předchozích nahrávek. Tato sada představuje komplexnější a účinnější řešení pro všechny oblasti lidského života.
3 900

Popis

Produkt s názvem "Nahrávka NEURO RESTART" představuje jednu osobní nahrávku zaměřující se na osobní rozvoj dle vlastního výběru od odborníka Jiřího Vokáče Čmolíka. Nahrávka Vám dodá odvahu realizovat změny či Vám pomůže zbavit se zatěžkávacích bloků.

Jednotlivé nahrávky jsou specificky zaměřeny:

  • vize (síla vize, implementace a realizace, hojnost a spokojenost, atd.),
  • léčitel (léčivá moc, zpracování emocí, dar komunikace, empatie atd.),
  • učitel (propojení s vědomím, rozvoj schopnosti snění, sebereflexe atd.),
  • bojovník (schopnost předvídat, vnímat vnitřní podstatu, posílení charisma atd.).

Délka jednotlivých nahrávek činí 1,5 minuty a doporučuje se poslouchat každé ráno po dobu devíti dnů, po nichž následuje 21-denní pauza. K Vámi zvolené nahrávce získate zdarma autogenní trénink (relaxační nahrávka pro trénink mozku).

Máte také možnost si zakoupit kompletní sadu, která obsahuje čtyři nahrávky uvedené výše a nahrávku s názvem Synergie, která se zaměřuje na synergii všech předchozích nahrávek. Tato sada představuje komplexnější a účinnější řešení pro všechny oblasti lidského života.

Podobné kurzy z kategorie

WEBINÁŘ: Cyklická žena a (ne) vzdělávání

0.0%
Možná vás někdy napadlo, že byste svoje děti nemuseli posílat do školy. …

JustLove - rodinné konstelace

0.0%
Toto živé setkání Vám porádí, jak uvolnit tok lásky v rodinných i osobních …

Ovládněte své emoce s NLP (19.4.2015)

0.0%
Dostali jste se někdy do silného emocionálního stavu, který způsobil více …