Rychlý průnik do osobního rozvoje s titulem “Rychlovka“Rychlý průnik do osobního rozvoje s titulem “Rychlovka“0%

Jiří Vokáč Čmolík Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvojeKniha s titulem "Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje" pochází z dílny Jiřího Vokáče Čmolíka, známého jako transformačního leadera, lektora a učitele. Tento produkt představuje rychlý průnik do osobního rozvoje a navazuje na video-kurz "5 minutovka". Celý tento kurz i tištěná kniha vychází z myšlenky, že stačí pouze pět minut bdělé pozornosti denně k dosažení osobního růstu.Pro koho je titul “Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje“ vhodný?Tato tištěná kniha je určena pro všechny, kteří projevují zájem o osobní rozvoj a transformaci. Dále pro ty z Vás, kteří si oblíbili video-kurz “5 minutovka“ a chtějí v něm prostřednictvím této publikace pokračovat. Co je obsahem knihy “Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje“?Jak již bylo zmíněno, tento knižní titul navazuje na úspěšný produkt Jiřího Vokáče Čmolíka “5 minutovka“, jejíž základní myšlenka tkví ve skutečnosti, že pro Váš osobní rozvoj a transformaci stačí pouze pět minut bdělé pozornosti. Váš mozek si v poměrně krátké době vytvoří nový návyk, který rozpoutá razantní a pozitivní změnu ve Vašem životě. V knize “Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje“ je obsaženo padesát nejlepších a nejúspěšnějších videí ze zmíněného kurzu zpracovaných v knižní podobě. Dále na Vás čekají příjemné bonusy, které ve video-kurzu obsaženy nebyly. Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?Autor této publikace "Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.
314

Popis

Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje

Kniha s titulem "Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje" pochází z dílny Jiřího Vokáče Čmolíka, známého jako transformačního leadera, lektora a učitele. Tento produkt představuje rychlý průnik do osobního rozvoje a navazuje na video-kurz "5 minutovka". Celý tento kurz i tištěná kniha vychází z myšlenky, že stačí pouze pět minut bdělé pozornosti denně k dosažení osobního růstu.

Pro koho je titul “Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje“ vhodný?

Tato tištěná kniha je určena pro všechny, kteří projevují zájem o osobní rozvoj a transformaci. Dále pro ty z Vás, kteří si oblíbili video-kurz “5 minutovka“ a chtějí v něm prostřednictvím této publikace pokračovat.

Co je obsahem knihy “Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje“?

Jak již bylo zmíněno, tento knižní titul navazuje na úspěšný produkt Jiřího Vokáče Čmolíka5 minutovka“, jejíž základní myšlenka tkví ve skutečnosti, že pro Váš osobní rozvoj a transformaci stačí pouze pět minut bdělé pozornosti. Váš mozek si v poměrně krátké době vytvoří nový návyk, který rozpoutá razantní a pozitivní změnu ve Vašem životě.

V knize “Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje“ je obsaženo padesát nejlepších a nejúspěšnějších videí ze zmíněného kurzu zpracovaných v knižní podobě. Dále na Vás čekají příjemné bonusy, které ve video-kurzu obsaženy nebyly.

Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?

Autor této publikace "Rychlovka aneb rychlý průnik do osobního rozvoje" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Podobné kurzy z kategorie

Útulný domov

0.0%
Na semináři se dozvíte, jak lze prostorem ovlivnit svůj život, zdraví či …

Ako dosiahnuť úspech

0.0%
Andy Winson vám se svými hosty poví jak lze dosáhnout úspěchu.

Radost ze života pro ženu

0.0%
Prostřednictvím tohoto vzdělávacího kurzu si osvojíte např. meditaci a …