Karty “Ohnivého medvěda“ dodají Vašemu životu řádKarty “Ohnivého medvěda“ dodají Vašemu životu řád0%

Zdeněk Weber Karty ohnivého medvědaZdeněk Weber a jeho karty "Ohnivý medvěd" mají za cíl rozproudit mužskou sílu a ducha. Tyto karty Vás budou inspirovat, stanou se Vašim průvodcem v otázkách každodenního rozhodování a vnesou do Vašeho života jasnost a uvědomění. Zmíněné karty "Ohnivý medvěd" mohou sloužit také jako vzhled do obchodních aktivit a projektů, stejně tak jako do viditelného i neviditelného obsahu osobního rozvoje. Prostřednictvím těchto karet vnesete do Vašeho života barvy a životní sílu.Pro koho jsou karty “Ohnivý medvěd“ určeny?Tyto karty jsou vytvořeny pro podporu všech mužů usilujících o plný a silný mužský život protkaný smyslem se stanovenými vizemi.Jaká témata jsou v kartách "Ohnivý medvěd" protkána?Na jednotlivých kartách naleznete tato tématahumor,uvědomění,vhled,rozhodování a jednoduchost. Co obsahují karty “Ohnivý medvěd“? Každá z karet představuje silový bod a obsahuje krátký komentář a doporučení sloužící k inspiraci. Vytažením karet aktivujete daný význam v mysli a příběh s ním spojený. Nad vytaženou kartou se doporučuje meditovat a rozjímat a nosit ji u sebe celý den, týden či měsíc. Uvedené karty slouží jako zrcadlo k Vaší duši, mají za cíl probudit a rozvinout kvality, které jednotlivé karty nesou. Kdo je autorem ohnivých karet? Zdeněk Weber je průvodce mnoha lidí na cestě k nalezení pravého a skrytého já prostřednictvím osobního mentoringu, skupinových výcviků, online programů a celé řady projektů, jež podporují osobní, sociální a duchovní růst jedinců, ale i celé společnosti. V soukromém životě je Zdeněk spokojeným dvojnásobným otcem žijícím v harmonickém soužití. Jak sám Zdeněk říká, je milovníkem probuzeného života s přítomností a smysluplného konání pro dobro dalších lidí na cestě.Podívejte se na krátké video, ve kterém Vám Zdeněk Weber představí karty "Ohnivého medvěda".
463

Popis

Karty ohnivého medvěda

Zdeněk Weber a jeho karty "Ohnivý medvěd" mají za cíl rozproudit mužskou sílu a ducha. Tyto karty Vás budou inspirovat, stanou se Vašim průvodcem v otázkách každodenního rozhodování a vnesou do Vašeho života jasnost a uvědomění. Zmíněné karty "Ohnivý medvěd" mohou sloužit také jako vzhled do obchodních aktivit a projektů, stejně tak jako do viditelného i neviditelného obsahu osobního rozvoje. Prostřednictvím těchto karet vnesete do Vašeho života barvy a životní sílu.

Pro koho jsou karty “Ohnivý medvěd“ určeny?

Tyto karty jsou vytvořeny pro podporu všech mužů usilujících o plný a silný mužský život protkaný smyslem se stanovenými vizemi.

Jaká témata jsou v kartách "Ohnivý medvěd" protkána?

Na jednotlivých kartách naleznete tato témata

  • humor,
  • uvědomění,
  • vhled,
  • rozhodování a jednoduchost.

Co obsahují karty “Ohnivý medvěd“?

Každá z karet představuje silový bod a obsahuje krátký komentář a doporučení sloužící k inspiraci. Vytažením karet aktivujete daný význam v mysli a příběh s ním spojený. Nad vytaženou kartou se doporučuje meditovat a rozjímat a nosit ji u sebe celý den, týden či měsíc. Uvedené karty slouží jako zrcadlo k Vaší duši, mají za cíl probudit a rozvinout kvality, které jednotlivé karty nesou.

Kdo je autorem ohnivých karet?

Zdeněk Weber je průvodce mnoha lidí na cestě k nalezení pravého a skrytého já prostřednictvím osobního mentoringu, skupinových výcviků, online programů a celé řady projektů, jež podporují osobní, sociální a duchovní růst jedinců, ale i celé společnosti. V soukromém životě je Zdeněk spokojeným dvojnásobným otcem žijícím v harmonickém soužití. Jak sám Zdeněk říká, je milovníkem probuzeného života s přítomností a smysluplného konání pro dobro dalších lidí na cestě.

Podívejte se na krátké video, ve kterém Vám Zdeněk Weber představí karty "Ohnivého medvěda".

Podobné kurzy z kategorie