Sebekoučovací pexesoSebekoučovací pexeso0%

Robert Kačeňák Sebekoučovací pexeso pro Vás připravil Robert Kačeňák, odborník v oblasti osobního rozvoje. Nabízené pexeso Vám pomůže odhalit naučené vzorce myšlení, ukáže Vám cestu, jak je co nejrychleji a nejsnáze změnit a proměnit tak Váš dosavadní život.Produkt vychází z praktických znalostí a vlastních zkušeností zmíněného autora. Sebekoučovací pexeso představuje pozitivní a negativní pohledy na svět, ale i na sebe samého.Tato společenská hra Vám ukáže správný směr pro změnu Vašeho myšlení žádoucím směrem, čímž katalyzujete osobnostní rozvoj.  
699

Popis

Sebekoučovací pexeso pro Vás připravil Robert Kačeňák, odborník v oblasti osobního rozvoje. Nabízené pexeso Vám pomůže odhalit naučené vzorce myšlení, ukáže Vám cestu, jak je co nejrychleji a nejsnáze změnit a proměnit tak Váš dosavadní život.

Produkt vychází z praktických znalostí a vlastních zkušeností zmíněného autora. Sebekoučovací pexeso představuje pozitivní a negativní pohledy na svět, ale i na sebe samého.

Tato společenská hra Vám ukáže správný směr pro změnu Vašeho myšlení žádoucím směrem, čímž katalyzujete osobnostní rozvoj.  

Podobné kurzy z kategorie

Žiju naplno

0.0%
Vzdělávací program Žiju naplno obsahuje celkem sedm emailových kurzů, ve …

Sebevědomá žena

0.0%
Pokud jste málo seběvědomá žena, může vám tento kurz pomoci.

Efektivní návod, jak zvýšit sebevědomí v “Tajemství sebe…

0.0%
Tajemství sebe-vědomí. V ebooku s názvem "Tajemství sebe-vědomí" od Alice Kirš …