Sebekoučovací pexesoSebekoučovací pexeso0%

Robert Kačeňák Sebekoučovací pexeso pro Vás připravil Robert Kačeňák, odborník v oblasti osobního rozvoje. Nabízené pexeso Vám pomůže odhalit naučené vzorce myšlení, ukáže Vám cestu, jak je co nejrychleji a nejsnáze změnit a proměnit tak Váš dosavadní život.Produkt vychází z praktických znalostí a vlastních zkušeností zmíněného autora. Sebekoučovací pexeso představuje pozitivní a negativní pohledy na svět, ale i na sebe samého.Tato společenská hra Vám ukáže správný směr pro změnu Vašeho myšlení žádoucím směrem, čímž katalyzujete osobnostní rozvoj.  
699

Popis

Sebekoučovací pexeso pro Vás připravil Robert Kačeňák, odborník v oblasti osobního rozvoje. Nabízené pexeso Vám pomůže odhalit naučené vzorce myšlení, ukáže Vám cestu, jak je co nejrychleji a nejsnáze změnit a proměnit tak Váš dosavadní život.

Produkt vychází z praktických znalostí a vlastních zkušeností zmíněného autora. Sebekoučovací pexeso představuje pozitivní a negativní pohledy na svět, ale i na sebe samého.

Tato společenská hra Vám ukáže správný směr pro změnu Vašeho myšlení žádoucím směrem, čímž katalyzujete osobnostní rozvoj.  

Podobné kurzy z kategorie

Vše se vším souvisí a nic se neděje náhodou

80.0%
Chceme tento e-book věnovat všem Vám, kteří už nechcete být oběťmi. Nechcete …

PRAVDA O ŠTĚSTÍ

0.0%
Toužíte být šťastná a stále to není ono?Nezakrývejte si štěstí mraky myšlenek …

Auto s koly

0.0%
Vtipný průvodce pro začínájící motoristy.