Učebnice SebeláskyUčebnice Sebelásky0%

Lucie Kolaříková Učebnice SebeláskyTištěná kniha s názvem "Učebnice Sebelásky" od autorky Lucie Kolaříkové, odbornice v oblasti psychologie a sebelásky, vám ukáže správnou cestu, jak nalézt a pěstovat lásku v sebe sama. Sebeláska v pozitivním smyslu ovlivňuje všechny oblasti liského života a proto je její přítomnost nezbytná. Pro koho je "Učebnice Sebelásky"?Tato kniha je koncipována jak pro ženy, tak i pro muže. Jemnějšímu pohlaví pomáhá dosáhnout hojnosti, poznávat se a učit se sebelásce a mužům naopak proniknout a pochopit strastiplný ženský svět.Co je obsahem "Učebnice Sebelásky"?Sebeláska není totožná se sobectvím, závislostí či žárlivostí, proto jí nikdy nemůžete mít přebytek, nemusíte se tak bát dávat a brát naplno.  V titulu "Učebnice Sebelásky" najdete návod, jak být spokojeným člověkem, který se nenechá zbytečně řídit, nezříká se svých možností, dokáže vypozorovat a využít své příležitosti a realizuje své sny a tím i sám sebe.Tato první česká odborná kniha zabývající se dobrým vztahem k sobě sama, uznáním a respektem, schopnostmi a potřebami obsahuje celkem 230 stránek, z nichž téměř 100 stran je věnováno praxi. Nejenže zde naleznete příklady ze života obyčejných lidí i známých osobností, ale především 15 praktických cvičení a 10 meditačních cvičení ke správnému rozvoji sebelásky.V knize "Učebnice Sebelásky" se dozvíte např.:co znamená pojem sebeláska a jakou moc má,co způsobuje nedostatek sebelásky a jak je včasně odhalit,jaké jsou základní čtyři životní postoje a ve kterém je zakotvena sebeláska,jaký je vliv sebelásky na přátelské, partnerské a rodinné vztahy,jak (na)učit děti k dobrému vztahu k sobě samým už od útlého dětství,jak rozvíjet vnímání a sebelásku po praktické stránce a mnohem více.Kdo je Lucie Kolaříková?Autorkou tohoto titulu je Lucie Kolaříková, která je v současné době označována za průvodkyní na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a kráse žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.
279

Popis

Učebnice Sebelásky

Tištěná kniha s názvem "Učebnice Sebelásky" od autorky Lucie Kolaříkové, odbornice v oblasti psychologie a sebelásky, vám ukáže správnou cestu, jak nalézt a pěstovat lásku v sebe sama. Sebeláska v pozitivním smyslu ovlivňuje všechny oblasti liského života a proto je její přítomnost nezbytná.

Pro koho je "Učebnice Sebelásky"?

Tato kniha je koncipována jak pro ženy, tak i pro muže. Jemnějšímu pohlaví pomáhá dosáhnout hojnosti, poznávat se a učit se sebelásce a mužům naopak proniknout a pochopit strastiplný ženský svět.

Co je obsahem "Učebnice Sebelásky"?

Sebeláska není totožná se sobectvím, závislostí či žárlivostí, proto jí nikdy nemůžete mít přebytek, nemusíte se tak bát dávat a brát naplno.  V titulu "Učebnice Sebelásky" najdete návod, jak být spokojeným člověkem, který se nenechá zbytečně řídit, nezříká se svých možností, dokáže vypozorovat a využít své příležitosti a realizuje své sny a tím i sám sebe.

Tato první česká odborná kniha zabývající se dobrým vztahem k sobě sama, uznáním a respektem, schopnostmi a potřebami obsahuje celkem 230 stránek, z nichž téměř 100 stran je věnováno praxi. Nejenže zde naleznete příklady ze života obyčejných lidí i známých osobností, ale především 15 praktických cvičení a 10 meditačních cvičení ke správnému rozvoji sebelásky.

V knize "Učebnice Sebelásky" se dozvíte např.:

  • co znamená pojem sebeláska a jakou moc má,
  • co způsobuje nedostatek sebelásky a jak je včasně odhalit,
  • jaké jsou základní čtyři životní postoje a ve kterém je zakotvena sebeláska,
  • jaký je vliv sebelásky na přátelské, partnerské a rodinné vztahy,
  • jak (na)učit děti k dobrému vztahu k sobě samým už od útlého dětství,
  • jak rozvíjet vnímání a sebelásku po praktické stránce a mnohem více.

Kdo je Lucie Kolaříková?

Autorkou tohoto titulu je Lucie Kolaříková, která je v současné době označována za průvodkyní na cestě za osobním rozvojem a sebeláskou pro mnoho žen, ale její cesta nebyla vždy jednoduchá. Lucka si prošla nenávistí k sobě samé, velkými životními rozhodnutími, hledáním smyslu a kráse žití až ke studiu psychologie, pomocí které se naučila pěstovat sebelásku a nyní to naučí i Vás.

Podobné kurzy z kategorie

Video-kurz: Jak potkal sob soba a měli radost oba

0.0%
Chtěla bych Vám vyprávět veselý příběh o svém střetnutí se dvěma soby. Napíšu …

Jak na mezilidské vztahy: Jednoduše a chytře

0.0%
Helena Kurzweilová radí, jak se vypořádat s mezidlidskými vzrahy za pomocí …

Emoční kompetence a Enneagram

0.0%
Zkušená koučka a lektorka Jitka Šimková pro Vás připravila video-kurz s názvem …