Svatební akademieSvatební akademie0%

Jana Hanzelková Kubáčová Pokud Vás čeká velký den “D“ či toužíte po svatbě jako z pohádky, naleznete snadný návod, jak vše zařídit, obstarat a přežít ve video-kurzu s názvem “Svatební akademie“. Tento unikátní kurz pro Vás připravila svatební koordinátorka Jana Hanzelková Kubáčová s cílem provést Vás kompletními svatebními přípravami od úplného začátku až do konce.V nabízeném kurzu "Svatební akademie" se např. dozvíte: kdy a jak začít plánovat svatbu,co vše plánování obnáší, jaké strasti a radosti,jak vyjít se svatebním rozpočtem, který je omezený,jak zajistit všechny potřebné dokumenty a náležitosti,jak správně sladit barvy a téma svatby,jak vybrat svatební oznámení, zá/snubní prstýnky, květiny, aranžmá, fotografa a kameramana, hudbu, místo konání svatebního obřadu a hostiny,vše kolem jídla, catering,nejlepší tipy pro zabavení svatebních hostů či vzhled nevěsty a ženicha,čeho se při přípravách vyvarovat a co bude následovat po svatebním dnu.Za pomoci tohoto kurzu si můžete připravit svatbu bez pomoci odborníka a prožít Váš svatební den tak, jak jste si vždy přáli.
490

Popis

Pokud Vás čeká velký den “D“ či toužíte po svatbě jako z pohádky, naleznete snadný návod, jak vše zařídit, obstarat a přežít ve video-kurzu s názvem “Svatební akademie“. Tento unikátní kurz pro Vás připravila svatební koordinátorka Jana Hanzelková Kubáčová s cílem provést Vás kompletními svatebními přípravami od úplného začátku až do konce.

V nabízeném kurzu "Svatební akademie" se např. dozvíte:

  • kdy a jak začít plánovat svatbu,
  • co vše plánování obnáší, jaké strasti a radosti,
  • jak vyjít se svatebním rozpočtem, který je omezený,
  • jak zajistit všechny potřebné dokumenty a náležitosti,
  • jak správně sladit barvy a téma svatby,
  • jak vybrat svatební oznámení, zá/snubní prstýnky, květiny, aranžmá, fotografa a kameramana, hudbu, místo konání svatebního obřadu a hostiny,
  • vše kolem jídla, catering,
  • nejlepší tipy pro zabavení svatebních hostů či vzhled nevěsty a ženicha,
  • čeho se při přípravách vyvarovat a co bude následovat po svatebním dnu.

Za pomoci tohoto kurzu si můžete připravit svatbu bez pomoci odborníka a prožít Váš svatební den tak, jak jste si vždy přáli.

Podobné kurzy z kategorie

Revoluční experiment 2.0

0.0%
Revoluční experiment 2.0 Vám pomůže změnit život. Čekají na Vás tři měsíce her …

Harmonické vztahy

0.0%
Sekce zdarma za email, e-book placený! Máme pro vás jednoduchou metodu, jak …

Ebook Dany-Sofie Šlancarové "7 návyků efektivní Cyklické…

0.0%
Ebook: 7 návyků efektivní Cyklické ženy. Titul s názvem "7 návyků efektivní …