Účinné mentální techniky v programu “5 minutovka“Účinné mentální techniky v programu “5 minutovka“0%

Jiří Vokáč Čmolík Video-kurz: “5 minutovka“Základním tématem tohoto video-kurzu je transformace a jeho hlavní myšlenka tkví v tom, že stačí pouze pět minut bdělé pozornosti denně pro dostatečné procvičení Vašeho mozku. Kurz "5minutovka" se skládá celkem z 365 videí. Každý den tak obdržíte jedno vzdělávací video. Tento online kurz Vám zaručeně pomůže zvednout Vaše sebevědomí a přinese něco nového pro Váš osobní rozvoj.Pro koho je určen kurz “5 minutovka“?Tento program je vhodný pro všechny, kteří chtějí změnit dosavadní vnitřní nastavení a osvojit si účinné mentální techniky. Jednotlivé mentální techniky slouží k růstu osobního potenciálu a procvičení Vašeho mozku.Co je obsahem kurzu “5 minutovka“?Jak již bylo zmíněno pro účinnou transformaci, stačí pouze pět minut bdělé pozornosti. Video-kurz s titulem "5 minutovka" tedy obsahuje 365 videí, tedy každý den na Vás čeká jedno video v délce pěti minut. Každý den, tedy obdržíte:jedno vzdělávací video s danou technikou osobního rozvoje,video inspiraci,hudební skladbu dne a sebekoučovací otázku pro Vaši inspiraci. Tento program "5 minutovka" můžete na pět dní vyzkoušet zcela zdarma, konkrétně na vás čekají videa s titulem:čarování,jak a co když,proud,výsledek,zoom +/-.Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?Autor tohoto programu "5 minutovka" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.
2 999

Popis

Video-kurz: “5 minutovka“

Základním tématem tohoto video-kurzu je transformace a jeho hlavní myšlenka tkví v tom, že stačí pouze pět minut bdělé pozornosti denně pro dostatečné procvičení Vašeho mozku. Kurz "5minutovka" se skládá celkem z 365 videí. Každý den tak obdržíte jedno vzdělávací video. Tento online kurz Vám zaručeně pomůže zvednout Vaše sebevědomí a přinese něco nového pro Váš osobní rozvoj.

Pro koho je určen kurz “5 minutovka“?

Tento program je vhodný pro všechny, kteří chtějí změnit dosavadní vnitřní nastavení a osvojit si účinné mentální techniky. Jednotlivé mentální techniky slouží k růstu osobního potenciálu a procvičení Vašeho mozku.

Co je obsahem kurzu “5 minutovka“?

Jak již bylo zmíněno pro účinnou transformaci, stačí pouze pět minut bdělé pozornosti. Video-kurz s titulem "5 minutovka" tedy obsahuje 365 videí, tedy každý den na Vás čeká jedno video v délce pěti minut. Každý den, tedy obdržíte:

  • jedno vzdělávací video s danou technikou osobního rozvoje,
  • video inspiraci,
  • hudební skladbu dne a
  • sebekoučovací otázku pro Vaši inspiraci.

Tento program "5 minutovka" můžete na pět dní vyzkoušet zcela zdarma, konkrétně na vás čekají videa s titulem:

  • čarování,
  • jak a co když,
  • proud,
  • výsledek,
  • zoom +/-.

Kdo je Jiří Vokáč Čmolík?

Autor tohoto programu "5 minutovka" Jiří Vokáč Čmolík se řadí k světově uznávaným transformačním řečníkům. Je členem NEURO LEADERSHIP INSTITUTU či spoluzakladatelem INNER WINNER INSTITUTU. Ve svých vzdělávacích programech především pracuje s transformačními technikami zabývajícími se nervovou soustavou.

Podobné kurzy z kategorie

Praktický návod, jak změnit Váš život – kurz “Impulzy“

0.0%
Impulzy. Video-kurz s názvem "Impulzy" se soustředí na tři klíčové oblasti …

Hladina Alfa

0.0%
Hladina Alfa. Motivační CD "Hladina Alfa" Vám pomůže na cestě za Vaším …

Vítězná mysl

0.0%
Série video-kurzů Vítězná mysl obsahuje řadu technik, zkušeností a znalostí v …