Techniky pro zvládání životních situací - "Vítězství bez poražených"Techniky pro zvládání životních situací - "Vítězství bez poražených"0%

Dragan Vujovič Seminář: Vítězství bez poraženýchNa předposlední květnový den pro Vás odborník na osobní rozvoj a mentální mysl Dragan Vujovič připravil jednodenní seminář na téma "Vítězství bez poražených". Na tomto živém setkání proniknete do umění zvládání těžkých životních situací.Pro koho je seminář “Vítězství bez poražených“ určen?Živé setkání je vhodné pro všechny bez rozdílu věku, kteří mají zájem proniknout do technik, s jejichž pomocí dokáží lépe zvládat situace, které život přichystá. Co je obsahem semináře “Vítězství bez poražených“?Na květnovém semináři získáte nový způsob jednání a uvažování v těžkých životních situacích, naučíte se jednat konstruktivně směrem k lepším stavům, pocitům i prožitkům. Prostřednictvím aplikace jednotlivých nástrojů, techniky a postojů osobnostního rozvoje se Vám podaří růst přirozeně a realizovat pozitivní změny v běžných a nečekaných životních situacích. Konkrétně si na živém setkání s Draganem Vujovičem osvojíte:návod pro vytvoření postoje vítěze s vlastností neporazitelnosti,komunikační techniky a nástroje, které Vám usnadní život ve vztazích i ve společnosti,relaxační techniky a mentální cvičení pro zkvalitnění Vašeho života,jak získat jednotný pohled na svět i životní situace, které nám život přichystá,řadu interaktivních her a prvků vzájemnosti.Kdo je Dragan Vujovič?Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.
2 900

Popis

Seminář: Vítězství bez poražených

Na předposlední květnový den pro Vás odborník na osobní rozvoj a mentální mysl Dragan Vujovič připravil jednodenní seminář na téma "Vítězství bez poražených". Na tomto živém setkání proniknete do umění zvládání těžkých životních situací.

Pro koho je seminář “Vítězství bez poražených“ určen?

Živé setkání je vhodné pro všechny bez rozdílu věku, kteří mají zájem proniknout do technik, s jejichž pomocí dokáží lépe zvládat situace, které život přichystá.

Co je obsahem semináře “Vítězství bez poražených“?

Na květnovém semináři získáte nový způsob jednání a uvažování v těžkých životních situacích, naučíte se jednat konstruktivně směrem k lepším stavům, pocitům i prožitkům. Prostřednictvím aplikace jednotlivých nástrojů, techniky a postojů osobnostního rozvoje se Vám podaří růst přirozeně a realizovat pozitivní změny v běžných a nečekaných životních situacích. Konkrétně si na živém setkání s Draganem Vujovičem osvojíte:

  • návod pro vytvoření postoje vítěze s vlastností neporazitelnosti,
  • komunikační techniky a nástroje, které Vám usnadní život ve vztazích i ve společnosti,
  • relaxační techniky a mentální cvičení pro zkvalitnění Vašeho života,
  • jak získat jednotný pohled na svět i životní situace, které nám život přichystá,
  • řadu interaktivních her a prvků vzájemnosti.

Kdo je Dragan Vujovič?

Dragan Vujovič má více než 27 let praxe v oblasti lektorství osobního rozvoje. Mezi jeho klienty paří nadnárodní i tuzemské společnosti, sportovní týmy či reprezentační výbory. Je odborníkem na mentální techniky, účinné ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti či na techniky sloužící k rozšiřování mozkové kapacit.

Podobné kurzy z kategorie