Zapojte se do úspěšné “Vinárské akadémie“Zapojte se do úspěšné “Vinárské akadémie“0%

Marian Hlavačka Vinárska akadémiaVe video kurzu s titulem "Vinárska akadémia" od Mariana Hlavačky se dozvíte vše, co potřebujete znát o světě vína. Čeká na Vás celkem šest modulů, které Vás provedou klíčovými oblastmi vinařství.Pro koho je kurz “Vinárska akadémia“ určen?"Vinárska akadémie" představuje program celoživotního vzdělávání o víně. Je situován tak, že je vhodný jak pro úplného začátečníka, tak i pro ty z Vás, kteří si chcete pouze prohloubit a osvěžit znalosti o víně.  Co je obsahem programu “Vinárska akadémia“?Jak již bylo zmíněno kurz "Vinárska akadémia" se skládá celkem z šesti modulů, v rámci kterých Vás formou vzdělávacích videí, kvízů a testů provedou tajemným světem vína. Konkrétně se můžete těšit:jak se rodí víno (moderní postupy pěstování, sběr vinných hroznů, atd.),technologii výroby vína (proces výroby vína, technologické postupy a procesy, atd),tajemství Tokajského vína,jak se vyrábí šumivá vína (sekundární a primární kvašení vína),o výrobě tradičních vinných sudů čiužitečné rady a tipy sommeliéra.Kdo je Marian Hlavačka?Autorem vzdělávacího kurzu “Vinárska akadémia“ je Marian Hlavačka, zkušený odborník v oblasti vína a vinařství. Svůj zápal pro víno objevil ve třiceti letech, kdy začal aktivně navštěvovat vinařské kurzy a kurzy sommeliérství. V kurzu “Vinárska akadémia“ kromě Mariana Hlavačky vystoupí další odborníci pohybující se v oblasti vína.    
99 EUR

Popis

Vinárska akadémia

Ve video kurzu s titulem "Vinárska akadémia" od Mariana Hlavačky se dozvíte vše, co potřebujete znát o světě vína. Čeká na Vás celkem šest modulů, které Vás provedou klíčovými oblastmi vinařství.

Pro koho je kurz “Vinárska akadémia“ určen?

"Vinárska akadémie" představuje program celoživotního vzdělávání o víně. Je situován tak, že je vhodný jak pro úplného začátečníka, tak i pro ty z Vás, kteří si chcete pouze prohloubit a osvěžit znalosti o víně. 

Co je obsahem programu “Vinárska akadémia“?

Jak již bylo zmíněno kurz "Vinárska akadémia" se skládá celkem z šesti modulů, v rámci kterých Vás formou vzdělávacích videí, kvízů a testů provedou tajemným světem vína. Konkrétně se můžete těšit:

  • jak se rodí víno (moderní postupy pěstování, sběr vinných hroznů, atd.),
  • technologii výroby vína (proces výroby vína, technologické postupy a procesy, atd),
  • tajemství Tokajského vína,
  • jak se vyrábí šumivá vína (sekundární a primární kvašení vína),
  • o výrobě tradičních vinných sudů či
  • užitečné rady a tipy sommeliéra.

Kdo je Marian Hlavačka?

Autorem vzdělávacího kurzu “Vinárska akadémia“ je Marian Hlavačka, zkušený odborník v oblasti vína a vinařství. Svůj zápal pro víno objevil ve třiceti letech, kdy začal aktivně navštěvovat vinařské kurzy a kurzy sommeliérství. V kurzu “Vinárska akadémia“ kromě Mariana Hlavačky vystoupí další odborníci pohybující se v oblasti vína.    

Podobné kurzy z kategorie

Jak se seznámit a udržet vztah

0.0%
Seznámit se a udržet vztah chce velmi mnoho z nás. Podívejte se na webinář a …

30 denní emailový koučink Prosperita na dosah

0.0%
Seznámíte se s nejdůležitějšími duchovními zákony prosperity.Dostanete ode mě …

Vítězná mysl

0.0%
Nenechte si ujít živé setkání s Draganem Vujovičem a dozvíte se více o …