Návod na ženyNávod na ženy0%

Vědomý svět Jak už z názvu ebooku "Návod na ženy" lze vypozorovat, jedná se o ojedinělého průvodce ženskou proměnlivostí. V každém měsíci žena zaujímá čtyři role, které probíhají ve čtyřech fázích a to:dynamická fáze,ovulační fáze,premenstruační fáze a fáze menstruační.V každé z těchto jednotlivých fázích se žena chová zcela jinak, dozvíte se tedy, co dělat a čeho se naopak raději vyvarovat. V nabízeném ebooku "Návod na ženy" se dále např. naučíte:lépe porozumět ženám a pochopit, proč se tak velmi často proměňují,jak zlepšit Váš partnerský vztah a celkově všechny vztahy se ženami, které Vás obklopují,jak s ženským pohlavím úspěšně a zcela v klidu komunikovat v jakémkoli dnu v měsíci.Prostřednictvím tohoto ebooku se naučíte vedle opačného pohlaví nejen přežít, ale zároveň si život po jejich boku i naplno užívat.
249

Popis

Jak už z názvu ebooku "Návod na ženy" lze vypozorovat, jedná se o ojedinělého průvodce ženskou proměnlivostí. V každém měsíci žena zaujímá čtyři role, které probíhají ve čtyřech fázích a to:

  • dynamická fáze,
  • ovulační fáze,
  • premenstruační fáze a
  • fáze menstruační.

V každé z těchto jednotlivých fázích se žena chová zcela jinak, dozvíte se tedy, co dělat a čeho se naopak raději vyvarovat.

V nabízeném ebooku "Návod na ženy" se dále např. naučíte:

  • lépe porozumět ženám a pochopit, proč se tak velmi často proměňují,
  • jak zlepšit Váš partnerský vztah a celkově všechny vztahy se ženami, které Vás obklopují,
  • jak s ženským pohlavím úspěšně a zcela v klidu komunikovat v jakémkoli dnu v měsíci.

Prostřednictvím tohoto ebooku se naučíte vedle opačného pohlaví nejen přežít, ale zároveň si život po jejich boku i naplno užívat.

Podobné kurzy z kategorie

Jaký bude tvůj rok 2014 s Davidem Kiršem

0.0%
Jiří Vokáč Čmolík s Davidem Kiršem vám poradí, jak mít rok 2014 ještě lepší …

Každý den o krok blíž svým snům

0.0%
Chcete si splnit své sny, ale myslíte, že je to nemožné? Podívejte se na …

Nastartuj se

0.0%
Nastartujte se a zbourejte nebo překonejte překážky, které vám brání v rozletu.