Tištěná kniha: Cyklická ženaTištěná kniha: Cyklická žena0%

Dana-Sofie Šlancarová Seznamte se s výhodami, které přináší proměna ženy během 4 fází jejího menstruačního cyklu. Pokud vám byl menstruační cyklus doposud jen na obtíž a chtěly jste se ho zbavit, po přečtení knihy Mirandy Gray Cyklická žena radikálně změníte názor a začnete si svůj cyklus užívat. Zjistíte totiž, že každá z jeho čtyř fází vám přináší neuvěřitelné dary, schopnosti a možnosti:Dynamická fáze vám dává jasné a racionální myšlení a fyzickou sílu.Expresivní fáze vám přináší schopnost empatie a porozumění druhým a dovednost přesvědčivé komunikace.Kreativní fáze, čili fáze předmenstruační a nejméně oblíbená, je ve skutečnosti darem tryskající kreativity a intuitivních nápadů.A fáze reflektivní, tedy doba menstruace, nám poskytuje možnost vidět ve svém životě nové cesty a rozhodnout se pro radikální změny.
449

Popis

Seznamte se s výhodami, které přináší proměna ženy během 4 fází jejího menstruačního cyklu. 

Pokud vám byl menstruační cyklus doposud jen na obtíž a chtěly jste se ho zbavit, po přečtení knihy Mirandy Gray Cyklická žena radikálně změníte názor a začnete si svůj cyklus užívat. Zjistíte totiž, že každá z jeho čtyř fází vám přináší neuvěřitelné dary, schopnosti a možnosti:

  • Dynamická fáze vám dává jasné a racionální myšlení a fyzickou sílu.
  • Expresivní fáze vám přináší schopnost empatie a porozumění druhým a dovednost přesvědčivé komunikace.
  • Kreativní fáze, čili fáze předmenstruační a nejméně oblíbená, je ve skutečnosti darem tryskající kreativity a intuitivních nápadů.
  • fáze reflektivní, tedy doba menstruace, nám poskytuje možnost vidět ve svém životě nové cesty a rozhodnout se pro radikální změny.
Podobné kurzy z kategorie

Mentální techniky pro efektivní změnu návyků

0.0%
Návyky snadno. V programu odborníka na mentální mysl Dragana Vujoviče s …

10 krutých pravd o úspěchu a penězích

0.0%
Není moudré se neustále honit za penězi a úspěchem a nechávat svůj život …

Cyklický magnet

0.0%
Tento magnet na ledničku není jen ozdobou – otáčejte duhovým kolečkem tak, aby …